Licensed to BW Sports Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 6/23/2017 08:33 AM
  AAU Florida Region 9 Qualifier at Lake Minneola Fl - 6/22/2017 to 6/25/2017  
                    Lake Minneola High School, Minneola, FL                    
                            6/22/2017 to 6/25/2017                             
                                 Meet Program                                  
 
Event 48  Boys 400 Meter Dash 13 years old (18)
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1                                                               
  2                                                               
  3  Elijah Robles                 04 Osceola Velo                
  4  Shalamar Levarity             04 Break Away                  
  5  Robert Taylor                 04 Dare To Soar                
  6                                                               
  7                                                               
  8                                                               
Section 2  Timed Finals
  1                                                               
  2  Malik Walden                  04 Trailblazers                
  3  Dajon Greaves                 04 Dare To Soar                
  4  Kaden Simpson                 04 Evolution Sp                
  5  Dominic Smith                 04 My Brother's                
  6  Chimani Chery                 04 Central Flor                
  7  Aviance Williams              04 Empire Athle                
  8  Quinn Niemann                 04 Evolution Sp                
Section 3  Timed Finals
  1  Kevar Williams                04 Deland Light                
  2  Lavoris Ruth                  04 Florida East                
  3  Kyan Batte                    04 North Centra                
  4  Isaiah Rivers                 04 Daytona Expr                
  5  Kenny Brewer III              04 Florida Elit                
  6  Zachariah Ware                04 Running For                 
  7  Demetric Williams             04 Endurers 4 C                
  8  Tyrique Lewis                 04 Speed Academ