Licensed to BW Sports Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 6/23/2017 08:33 AM
  AAU Florida Region 9 Qualifier at Lake Minneola Fl - 6/22/2017 to 6/25/2017  
                    Lake Minneola High School, Minneola, FL                    
                            6/22/2017 to 6/25/2017                             
                                 Meet Program                                  
 
Event 54  Men 400 Meter Dash 17-18 years old (22)
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1                                                               
  2  Frank Godbold                 99 Trailblazers                
  3  Jaylon Pressley               00 Florida East                
  4  Jacorey Hartman               00 Team Lightni                
  5  Antonio Martin                00 Perseverance                
  6  Johnny Holliejr.              99 Central Flor                
  7  Christopher Brown             00 Empire Athle                
  8                                                               
Section 2  Timed Finals
  1  Jon-Shea Reed                 99 Tri County E                
  2  Tyler Schooler                00 Space Coast                 
  3  Terrance Sessoms              99 Unattached                  
  4  Andrew Carrera                00 Osceola Velo                
  5  Quinton Mcgirth               99 F.A.M. Track                
  6  Delvon Wright                 99 Mpowered Ath                
  7  Besean Ford                   00 Deland Light                
  8  David Gonzalez                00 Central Flor                
Section 3  Timed Finals
  1  Meshar Rodgers                99 Florida Elit                
  2  Jordan Woodbine               00 Unattached                  
  3  Corian Brown                  00 Amp Athletic                
  4  Canedeus Walden               98 Jus' Ryde Tr                
  5  Elijah Hughes                 98 Running For                 
  6  Marcus Guy                    00 Unattached                  
  7  Omar Sabur                    99 Amp Athletic                
  8  Ricardo Watson III            98 BITA