Licensed to BW Sports Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 6/23/2017 08:33 AM
  AAU Florida Region 9 Qualifier at Lake Minneola Fl - 6/22/2017 to 6/25/2017  
                    Lake Minneola High School, Minneola, FL                    
                            6/22/2017 to 6/25/2017                             
                                 Meet Program                                  
 
Event 7  Girls 100 Meter Dash 11 years old (23)
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Heat 1  Prelims
  1  Nehmiah Ives                  06 Charger Elit                
  2  Mia Johnson                   06 Manatee Must                
  3  Kiran Lauderdale              06 Running For                 
  4  Aniyah Heidelberg             06 Evolution Sp                
  5  Zamaria Mack                  06 Blazing Star                
  6  Caprice Ford                  06 Deland Light                
  7  Sanihya Rochelle              06 Peak Perform                
  8  Shadae Hawkins                06 Space Coast                 
Heat 2  Prelims
  1  Zayda Martin                  06 Florida Elit                
  2  Ruth Johnson                  06 Evolution Sp                
  3  Asia White                    06 Need4Speed                  
  4  Eboni Baker                   06 Tri County E                
  5  Jazmyne Baker                 06 Evolution Sp                
  6  Jaa'Ln Mcbride                06 Unattached                  
  7  Leila Parks                   06 Charger Elit                
  8  Laura Curry                   06 Endurers 4 C                
Heat 3  Prelims
  1  Ayla Fisher                   06 Central Flor                
  2  Arianna Decosey               06 Polk County                 
  3  Jaade Mcbride                 06 Unattached                  
  4  Amari Britten                 06 Jr. Apopka B                
  5  Azharia Jones                 06 Air5 Track &                
  6  Sanaii Gaines                 06 Florida East                
  7  Kai'Yana Palmer               06 Perseverance                
  8