Licensed to BW Sports Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 6/23/2017 08:33 AM
  AAU Florida Region 9 Qualifier at Lake Minneola Fl - 6/22/2017 to 6/25/2017  
                    Lake Minneola High School, Minneola, FL                    
                            6/22/2017 to 6/25/2017                             
                                 Meet Program                                  
 
Event 20  Boys 200 Meter Dash 8-under (26)
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Heat 1  Prelims
  1                                                               
  2                                                               
  3  Raphael Byrd                  10 Empire Athle                
  4  Imari Thomas                  09 Florida Expr                
  5  George Dunn                   09 Blazing Star                
  6  William Taylor                10 Mpowered Ath                
  7  Jamar Lewis                   09 Endurers 4 C                
  8  Callen Kitko                  10 Empire Athle                
Heat 2  Prelims
  1  Brayden Hankins               09 Blazing Star                
  2  Jalani Thomas                 09 Blazing Star                
  3  Marvin Walker Jr              10 Deland Light                
  4  Ethan Campbell                09 Trailblazers                
  5  Aramys Nunez                  09 S.P.E.E.D Tr                
  6  Tajae Greaves                 09 Dare To Soar                
  7                                                               
  8                                                               
Heat 3  Prelims
  1  Deion Jones                   11 Deland Light                
  2  Jayden Clarke                 09 Empire Athle                
  3  Mazhae Bennett                10 Westchase Ch                
  4  Eli Colter                    10 Peak Perform                
  5  Tyson Gregg                   09 Blazing Star                
  6  Devin Perry                   09 Central Flor                
  7  Jakye Francis                 09 Dare To Soar                
  8                                                               
Heat 4  Prelims
  1                                                               
  2  Joshua Manley                 11 Empire Athle                
  3  Jordan Riley                  10 E.O.T.O. Eli                
  4  Emari Colter                  09 Peak Perform                
  5  Jace Farley                   09 Mpowered Ath                
  6  Angel Ford                    10 Deland Light                
  7  Adrian Manley                 09 Empire Athle                
  8  Asahel Alce                   09 Speed Academ