Licensed to BW Sports Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 6/23/2017 08:33 AM
  AAU Florida Region 9 Qualifier at Lake Minneola Fl - 6/22/2017 to 6/25/2017  
                    Lake Minneola High School, Minneola, FL                    
                            6/22/2017 to 6/25/2017                             
                                 Meet Program                                  
 
Event 27  Girls 200 Meter Dash 12 years old (22)
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Heat 1  Prelims
  1  Gabrielle Carter              05 Central Flor                
  2  Joi Mckennon                  05 Blazing Star                
  3  Zion Allen                    05 Blazing Star                
  4  Ava Goff                      05 Polk County                 
  5  Serenity Brazell              05 Unattached                  
  6  Jozelyn English               05 Florida Expr                
  7  Makala Davis                  05 Dare To Soar                
  8  Andreanna Kirton              05 Take Flight                 
Heat 2  Prelims
  1  Amarah Hayes                  05 Amp Athletic                
  2  Letrice Simmons               05 Blazing Star                
  3  Tanaysia Talkovic             05 Amp Athletic                
  4  Chevelle Archer               05 Florida Elit                
  5  Jaziell Gray                  05 Evolution Sp                
  6  Gia-Marie Tims                05 Pure Athleti                
  7                                                               
  8  Shakerra Reddicks             05 Central Flor                
Heat 3  Prelims
  1  Harlie Jundt                  05 Charger Elit                
  2                                                               
  3  Breanna Whitlock              05 Evolution Sp                
  4  Nyla Riley                    05 E.O.T.O. Eli                
  5  Daisha Alls                   05 Elite Track                 
  6  Alexia Graham                 05 Tri County E                
  7  Shamia Allen                  05 Deland Light                
  8  Tyja Beans                    05 Florida East