Licensed to BW Sports Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 6/23/2017 08:33 AM
  AAU Florida Region 9 Qualifier at Lake Minneola Fl - 6/22/2017 to 6/25/2017  
                    Lake Minneola High School, Minneola, FL                    
                            6/22/2017 to 6/25/2017                             
                                 Meet Program                                  
 
Event 31  Girls 200 Meter Dash 14 years old (31)
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Heat 1  Prelims
  1  Mimi Robinson                 03 Blazing Star                
  2  Anaya Thompson                03 Spartan Chos                
  3  Ajaida Groomes                03 Polk County                 
  4  Olga Go'Mez                   03 North Centra                
  5  Joaquilya Jackson             03 Running For                 
  6  Tamari Davis                  03 Empire Athle                
  7  Saraiah Walkes                03 Amp Athletic                
  8  Keaira Henderson              03 North Centra                
Heat 2  Prelims
  1  Delanae Lewis                 03 Blazing Star                
  2  Destiny Hamilton              03 Polk County                 
  3  I'Asia Wilson                 03 Perseverance                
  4  Brianna Flake                 03 Unattached                  
  5  Ranecia Brown                 03 Unattached                  
  6  Amira Ali                     03 Evolution Sp                
  7  Alexis Graham                 03 Manatee Must                
  8  Cydney Wright                 03 Daytona Expr                
Heat 3  Prelims
  1  Da'Shinik Bryant              03 Perseverance                
  2  Alexia Alexandre              03 Perseverance                
  3  Demetria Williams             03 Deland Light                
  4  Nikkiera Newson               03 Dare To Soar                
  5  Janiya Peterson               03 727 Youth Tr                
  6  Da'Lani Miller                03 Air5 Track &                
  7  Honesty Bartley               03 Perseverance                
  8  Amari Jackson                 03 Empire Athle                
Heat 4  Prelims
  1  Majalyn Thompson              03 Tri County E                
  2                                                               
  3  Terriana Edwards              03 Evolution Sp                
  4  Kamorri Hill                  03 Amp Athletic                
  5  Azaria White                  03 Need4Speed                  
  6  Klaudia Taylor                03 F.A.M. Track                
  7  Majavia Thompson              03 Tri County E                
  8  Ashari Beauford               03 Evolution Sp