Licensed to BW Sports Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 6/23/2017 08:33 AM
  AAU Florida Region 9 Qualifier at Lake Minneola Fl - 6/22/2017 to 6/25/2017  
                    Lake Minneola High School, Minneola, FL                    
                            6/22/2017 to 6/25/2017                             
                                 Meet Program                                  
 
Event 36  Men 200 Meter Dash 17-18 years old (23)
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Heat 1  Prelims
  1  Ricardo Watson III            98 BITA                        
  2  Tousaint Clarke-Rogers        00 Tru' Speed                  
  3  Ira Ware                      99 Running For                 
  4  Omar Sabur                    99 Amp Athletic                
  5  Canedeus Walden               98 Jus' Ryde Tr                
  6  Corian Brown                  00 Amp Athletic                
  7  Elijah Hughes                 98 Running For                 
  8  Besean Ford                   00 Deland Light                
Heat 2  Prelims
  1  Christopher Brown             00 Empire Athle                
  2  Khory Henry                   99 Mpowered Ath                
  3  Antonio Martin                00 Perseverance                
  4  Marcus Guy                    00 Unattached                  
  5  Denley Joseph                 00 Trailblazers                
  6  Jordan Woodbine               00 Unattached                  
  7  Jaden Martin                  00 Mpowered Ath                
  8  Meshar Rodgers                99 Florida Elit                
Heat 3  Prelims
  1                                                               
  2  Delvon Wright                 99 Mpowered Ath                
  3  Aaron Thomas                  98 Running For                 
  4  Quinton Mcgirth               99 F.A.M. Track                
  5  Jon-Shea Reed                 99 Tri County E                
  6  Cardet Bienvenue              00 Running For                 
  7  Cameron Joshway               00 Running For                 
  8  David Gonzalez                00 Central Flor