BW Sports Timing - Contractor License          6/23/2017 - 9:24 AM
AAU Florida Region 9 Qualifier at Lake Minneola Fl - 6/22/2017 to 6
              Lake Minneola High School, Minneola, FL              
                      6/22/2017 to 6/25/2017                       
                       Last Completed Event                        
 
Event 3  Girls 100 Meter Dash 9 years old
================================================================   
    Name                    Year Team                   Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Naima Clarke-Harvey       08 Tru' Speed               15.35Q   
  2 Laryn Coleman             08 Running For Christ       15.76Q   
  3 Kalia Bing                08 Unattached               16.09    
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Saleigh Simpson           08 Deland Light             14.75Q   
  2 Reeyona Johnson           08 Empire Athletics         15.16Q   
  3 Ma'Niah Phillips          08 Florida Elit             15.61    
  4 Kelis Sims                08 727 Youth Tr             16.28    
  5 Zeniya Benjamin-Isaac     08 Florida Elit             16.29    
  6 Mariia Mcneal             08 Manatee Must             16.33    
Heat  3 Preliminaries                                              
  1 Talisse Patterson         08 The Gainesvi             15.29Q   
  2 Chasity Sellers           08 Blazing Stars            15.30Q   
  3 Giahnna Pringle           08 Florida Elit             15.62    
  4 Tionna Wilkinson          08 The Gainesvi             15.94    
  5 Laila Harris              08 Tru' Speed               17.15    
  6 Ava Jones                 08 Central Flor             17.18    
Heat  4 Preliminaries                                              
  1 Jayla Newton              08 Dare To Soar             15.61Q   
  2 Jayla Waters              08 Running For Christ       16.11Q   
  3 Kymora White              08 Manatee Must             16.40    
  4 Shakhloe Meeks            08 Blazing Stars            17.47    
  5 Jayla Barnes              08 Manatee Must             17.49    
  6 Kiyanna Mccall            08 The Gainesvi             17.78    
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Saleigh Simpson           08 Deland Light             14.75Q  2
  2 Talisse Patterson         08 The Gainesvi             15.29Q  3
  3 Naima Clarke-Harvey       08 Tru' Speed               15.35Q  1
  4 Jayla Newton              08 Dare To Soar             15.61Q  4
  5 Reeyona Johnson           08 Empire Athletics         15.16Q  2
  6 Chasity Sellers           08 Blazing Stars            15.30Q  3
  7 Laryn Coleman             08 Running For Christ       15.76Q  1
  8 Jayla Waters              08 Running For Christ       16.11Q  4
  9 Ma'Niah Phillips          08 Florida Elit             15.61   2
 10 Giahnna Pringle           08 Florida Elit             15.62   3
 11 Tionna Wilkinson          08 The Gainesvi             15.94   3
 12 Kalia Bing                08 Unattached               16.09   1
 13 Kelis Sims                08 727 Youth Tr             16.28   2
 14 Zeniya Benjamin-Isaac     08 Florida Elit             16.29   2
 15 Mariia Mcneal             08 Manatee Must             16.33   2
 16 Kymora White              08 Manatee Must             16.40   4
 17 Laila Harris              08 Tru' Speed               17.15   3
 18 Ava Jones                 08 Central Flor             17.18   3
 19 Shakhloe Meeks            08 Blazing Stars            17.47   4
 20 Jayla Barnes              08 Manatee Must             17.49   4
 21 Kiyanna Mccall            08 The Gainesvi             17.78   4