BW Sports Timing - Contractor License      6/26/2016 - 1:35 PM
           2016 Area 9 AAU - 6/23/2016 to 6/26/2016            
              Junior Olympics Regional Qualifier               
                   Lake Minneola High School                   
 
Event 19  Girls 200 Meter Dash 8 & Under year old
===============================================================
    Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
Finals                                                         
  1 Dasia Reed                09 Running For Christ       31.16
  2 Saleigh Simpson           08 West Volusia             31.17
  3 Nailah Randall            08 Florida Elit             33.88
  4 Jeryn James               08 Need4Speed               34.14
  5 Breanna Walkes            08 Amp Track Cl             35.04
  6 Chasity-Skii Sellers      08 Blazing Stars            35.46
  7 Laryn Coleman             08 Running For Christ       35.69
  8 Da'Myia Betsy             09 West Volusia             35.99
Preliminaries                                                  
  9 Olivia Waite              08 Endurers 4 Christ             
 10 Tamea Foster              09 Central Flor                  
 11 Jayla Waters              08 Running For Christ            
 12 Josslynn Grimsley         08 Trackstarz T                  
 13 Jehzaria Middleton        08 Blazing Stars                 
 14 Genaria Griffin           09 North Centra                  
 15 Ky'Masia Perry            08 North Centra                  
 16 Anaiah Berry              10 NuSpeed Track Club            
 17 Saniya Capel              09 Team Lightning                
 18 Andrea Bell               09 Ridgecrest Ravenz             
 19 Maniah King               09 Peak Perform                  
 20 Elise Snead               10 NuSpeed Track Club            
 21 Shakhloe Meeks            08 Blazing Stars                 
 22 Kyleigh Byrnes            08 727 Youth Tr