BW Sports Timing - Contractor License      6/26/2016 - 1:35 PM
           2016 Area 9 AAU - 6/23/2016 to 6/26/2016            
              Junior Olympics Regional Qualifier               
                   Lake Minneola High School                   
 
Event 24  Boys 200 Meter Dash 10 year old
===============================================================
    Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
Finals                                                         
  1 Dontae Morris-Jr.         06 Florida Elit             27.09
  2 Jashad Presley            06 Florida Elit             27.55
  3 Kason Stokes              06 Unattached               27.79
  4 Tre'Shawn Taylor          06 Trackstarz T             27.96
  5 Jermichael Gillis         06 Need4Speed               28.40
  6 Jaden Brown               06 Space Coast              28.50
  7 James Chenault            06 Need4Speed               28.83
  8 Bryson Honors             06 Running For Christ       29.51
Preliminaries                                                  
  9 Josiah Booker             06 Amp Track Cl                  
 10 Demond Noelien            06 Daytona Express               
 11 David Newton              06 727 Youth Tr                  
 12 John Capel III            06 Team Lightning                
 13 Donovan Perry             06 Central Flor                  
 14 Alvin Johnson             06 Daytona Express               
 15 Kenneth Fluitt            06 Ridgecrest Ravenz             
 16 Kaveon Whitlock           06 Ridgecrest Ravenz             
 17 Justin Edwards            06 Florida Elit                  
 18 Daylan Hartley            06 Blazing Stars                 
 19 Ian Kitko                 06 Pure Athletics Ntc            
 20 Cailon Kaigler            06 Ridgecrest Ravenz             
 21 Gregory Griffin Iii       06 North Centra                  
 22 Anthony Perry             06 North Centra