BW Sports Timing - Contractor License          6/25/2016 - 2:26 PM
             2016 Area 9 AAU - 6/23/2016 to 6/26/2016              
                Junior Olympics Regional Qualifier                 
                     Lake Minneola High School                     
 
Event 8  Boys 100 Meter Dash 11 year old
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Jaren Hamilton            05 Peak Perform             13.07q  4
  2 Jeyquan Smith             05 Nexgen track club        13.42q  1
  3 Jaylen Williams           05 Need4Speed               13.58q  1
  4 Alfred Smothers           05 Running For Christ       13.61q  2
  5 Kamari Cobbett            05 Running For Christ       13.68q  3
  6 Nathaniel Gates           05 Florida Expr             13.81q  2
  7 Andre Cruz Jr             05 Running For Christ       14.02q  3
  8 Christopher Hall Jr       05 Amp Track Cl             14.04q  4
  9 Elijah Dorsey             05 Ridgecrest Ravenz        14.45   2
 10 Khanyea Fulford           05 Endurers 4 Christ        14.47   2
 11 Antown Bell               05 Ridgecrest Ravenz        14.50   2
 12 Latorre Hollinger         05 Evolution Sp             14.51   1
 13 Oshae Clarke              05 Pure Athletics Ntc       14.62   1
 14 Deon English              05 Peak Perform             14.69   2
 15 Dontarious Shoats         05 Trackstarz T             14.78   3
 16 Antavius Poole            05 Florida Elit             14.88   4
 17 Traveon Rudolph           05 Jr Apopka Bl             14.97   1
 18 Brian Thomas              05 Central Flor             14.99   3
 19 Ga'Mon Randall            05 Peak Perform             15.06   3
 20 Julius Jonesjr            05 Ridgecrest Ravenz        15.28   4
 21 Timothy Moses             05 Endurers 4 Christ        17.07   4