BW Sports Timing - Contractor License                   4/29/2017 - 11:06 AM
                 Big Bend Striders Invitational - 4/29/2017                  
                          Amos B. Godby High School                          
 
Event 11  Girls 100 Meter Dash 13
=======================================================================      
    Name                    Year Team                    Finals  Points      
=======================================================================      
Section  1                                                                   
  1 spencer, Anna                Dream Chaser             13.25    6         
  2 Whitfield, Fiona             Charger Elite            13.79    4         
  3 Robinson, Jahliyah           Young Achiev             14.71              
  4 Kilpatrick, Brianna          Spartan Chosen           15.06              
  5 Azevedo, Shaelynn            Shaldera Panthers        15.59              
Section  2                                                                   
  1 Fitzgerald, Vivica           Epitome                  14.07    3         
  2 Ford, Re'Niya                The Gainesvi             14.25    1         
  3 White, Stacy                 Athletics Academy        14.90              
  4 Dickey, Saniaa               Fhs Seminoles            14.93              
  5 Lewis, Da'Niya               Athletics Academy        14.94              
  6 Hearns, Atlantis             Fhs Seminoles            15.24              
Section  3                                                                   
  1 Jackson, Rhian               Peak Perform             13.24   10         
  2 Peterson, Terren             Epitome                  13.25    8         
  3 Williams, Jalisa             Dream Chaser             13.75    5         
  4 Tillman, Quintashia          Dream Chaser             14.16    2         
  5 Andre, Kelisha               Athletics Academy        14.26              
==========================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Jackson, Rhian               Peak Perform             13.24   3  10      
  2 Peterson, Terren             Epitome                  13.25   3   8      
  3 spencer, Anna                Dream Chaser             13.25   1   6      
  4 Williams, Jalisa             Dream Chaser             13.75   3   5      
  5 Whitfield, Fiona             Charger Elite            13.79   1   4      
  6 Fitzgerald, Vivica           Epitome                  14.07   2   3      
  7 Tillman, Quintashia          Dream Chaser             14.16   3   2      
  8 Ford, Re'Niya                The Gainesvi             14.25   2   1      
  9 Andre, Kelisha               Athletics Academy        14.26   3          
 10 Robinson, Jahliyah           Young Achiev             14.71   1          
 11 White, Stacy                 Athletics Academy        14.90   2          
 12 Dickey, Saniaa               Fhs Seminoles            14.93   2          
 13 Lewis, Da'Niya               Athletics Academy        14.94   2          
 14 Kilpatrick, Brianna          Spartan Chosen           15.06   1          
 15 Hearns, Atlantis             Fhs Seminoles            15.24   2          
 16 Azevedo, Shaelynn            Shaldera Panthers        15.59   1          
=============================================================================
                      Women - 13 - Team Rankings - 3 Events Scored           
=============================================================================
    1) Epitome                     21        2) Dream Chasers Elite Track  13
    3) Peak Performance Track Clu  10        4) Trojans Track Club          8
    5) Charger Elite                4        6) The Gainesville Striders    1