BW Sports Timing - Contractor License                    4/29/2017 - 2:40 PM
                 Big Bend Striders Invitational - 4/29/2017                  
                          Amos B. Godby High School                          
 
Event 23  Girls 200 Meter Dash 9
=======================================================================      
    Name                    Year Team                    Finals  Points      
=======================================================================      
Section  1                                                                   
  1 Gentle, Kameria              Dream Chaser             38.47              
  2 Drake, Nya                   Tallahassee              38.50              
  3 Gillette, I'Nayah            Young Achiev             49.19              
Section  2                                                                   
  1 Watkins, Kayla               Shaldera Panthers        33.24    6         
  2 Brooks, Amiracle             Dream Chaser             35.98    3         
  3 Wyche, Ja'Khia               Dream Chaser             37.87    2         
  4 Williams, Elariyah           Shaldera Panthers        40.35              
  5 Mccall, Kiyanna              The Gainesvi             40.60              
Section  3                                                                   
  1 Swart, Kyra                  Unattached               30.38   10         
  2 Patterson, Talisse           The Gainesvi             32.77    8         
  3 Proctor, Kennedi             Young Achiev             33.27    5         
  4 Wilkinson, Tionna            The Gainesvi             33.43    4         
  5 Hayes, Nia                   Dream Chaser             37.97    1         
==========================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Swart, Kyra                  Unattached               30.38   3  10      
  2 Patterson, Talisse           The Gainesvi             32.77   3   8      
  3 Watkins, Kayla               Shaldera Panthers        33.24   2   6      
  4 Proctor, Kennedi             Young Achiev             33.27   3   5      
  5 Wilkinson, Tionna            The Gainesvi             33.43   3   4      
  6 Brooks, Amiracle             Dream Chaser             35.98   2   3      
  7 Wyche, Ja'Khia               Dream Chaser             37.87   2   2      
  8 Hayes, Nia                   Dream Chaser             37.97   3   1      
  9 Gentle, Kameria              Dream Chaser             38.47   1          
 10 Drake, Nya                   Tallahassee              38.50   1          
 11 Williams, Elariyah           Shaldera Panthers        40.35   2          
 12 Mccall, Kiyanna              The Gainesvi             40.60   2          
 13 Gillette, I'Nayah            Young Achiev             49.19   1          
=============================================================================
                       Women - 9 - Team Rankings - 6 Events Scored           
=============================================================================
    1) The Gainesville Striders T  46        2) Power Runners              26
    3) Young Achievers Sprint Clu  23        4) Shaldera Panthers          12
    5) Dream Chasers Elite Track   11        6) Firebirds track and field   8
    7) Tallahassee Zoom Track Clu   1