BW Sports Timing - Contractor License                    4/29/2017 - 3:00 PM
                 Big Bend Striders Invitational - 4/29/2017                  
                          Amos B. Godby High School                          
 
Event 27  Girls 200 Meter Dash 11
=======================================================================      
    Name                    Year Team                    Finals  Points      
=======================================================================      
Section  2                                                                   
  1 Baker, Danae                 Tallahassee              30.91    5         
  2 Webbe, Kaitlyn               Young Achiev             32.07    2         
  3 Sheppard-Rentz, Rhamani      The Gainesvi             32.12    1         
  4 Holt, Kajhirah               Running With             32.33              
  5 Parks, Leila                 Charger Elite            32.90              
  6 Cobham, Trinity              Young Achiev             38.27              
Section  3                                                                   
  1 Hill, Kennedy                Young Achiev             28.75   10         
  2 Richardson, Channey          Big Bend Striders        28.99    8         
  3 Nunn, Micah                  Tallahassee              30.06    6         
  4 Peoples, Me'Yauney           Running With             31.53    4         
  5 Dixon, Nyeemah               Epitome                  31.57    3         
  6 Keith, Kimora                The Gainesvi             32.12              
==========================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Hill, Kennedy                Young Achiev             28.75   3  10      
  2 Richardson, Channey          Big Bend Striders        28.99   3   8      
  3 Nunn, Micah                  Tallahassee              30.06   3   6      
  4 Baker, Danae                 Tallahassee              30.91   2   5      
  5 Peoples, Me'Yauney           Running With             31.53   3   4      
  6 Dixon, Nyeemah               Epitome                  31.57   3   3      
  7 Webbe, Kaitlyn               Young Achiev             32.07   2   2      
  8 Sheppard-Rentz, Rhamani      The Gainesvi             32.12   2   1      
  9 Keith, Kimora                The Gainesvi             32.12   3          
 10 Holt, Kajhirah               Running With             32.33   2          
 11 Parks, Leila                 Charger Elite            32.90   2          
 12 Cobham, Trinity              Young Achiev             38.27   2          
=============================================================================
                      Women - 11 - Team Rankings - 8 Events Scored           
=============================================================================
    1) Young Achievers Sprint Clu  63        2) Tallahassee Zoom Track Cl  37
    3) Big Bend Striders           18        4) Shaldera Panthers          16
    5) The Gainesville Striders T  14        5) FHS Seminoles              14
    7) Florida Elite/Matrix        11        8) Epitome                    10
    9) Running With Purpose Track   8       10) Charger Elite               5
   11) BIG BEND ELITE               1