BW Sports Timing - Contractor License                    4/29/2017 - 3:00 PM
                 Big Bend Striders Invitational - 4/29/2017                  
                          Amos B. Godby High School                          
 
Event 28  Boys 200 Meter Dash 11
=======================================================================      
    Name                    Year Team                    Finals  Points      
=======================================================================      
Section  2                                                                   
  1 Bush Jr, Michael             Young Achiev             29.18    5         
  2 Smith, E'Davionne            Running With             30.28    1         
  3 Hunter, Timothy              Tallahassee              30.72              
  4 White, Kennorris             Florida Elit             31.70              
  5 Anderson, Camerson           Young Achiev             33.75              
  6 Barnett, Abraham             Tallahassee              34.70              
Section  3                                                                   
  1 Danzy, Micahi                Tallahassee              27.24   10         
  2 Bighem, Isaiah               Tallahassee              28.08    8         
  3 Jackson, Tyler               Peak Perform             28.12    6         
  4 Jones, Kamari                Tallahassee              29.55    4         
  5 Hepburn, De'Roderick         Tallahassee              29.67    3         
  6 Bighem, Elijah               Tallahassee              30.18    2         
==========================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Danzy, Micahi                Tallahassee              27.24   3  10      
  2 Bighem, Isaiah               Tallahassee              28.08   3   8      
  3 Jackson, Tyler               Peak Perform             28.12   3   6      
  4 Bush Jr, Michael             Young Achiev             29.18   2   5      
  5 Jones, Kamari                Tallahassee              29.55   3   4      
  6 Hepburn, De'Roderick         Tallahassee              29.67   3   3      
  7 Bighem, Elijah               Tallahassee              30.18   3   2      
  8 Smith, E'Davionne            Running With             30.28   2   1      
  9 Hunter, Timothy              Tallahassee              30.72   2          
 10 White, Kennorris             Florida Elit             31.70   2          
 11 Anderson, Camerson           Young Achiev             33.75   2          
 12 Barnett, Abraham             Tallahassee              34.70   2          
=============================================================================
                        Men - 11 - Team Rankings - 8 Events Scored           
=============================================================================
    1) Tallahassee Zoom Track Clu 107        2) Young Achievers Sprint Cl  27
    3) BIG BEND ELITE              18        3) The Gainesville Striders   18
    5) Peak Performance Track Clu  12        6) Running With Purpose Trac   6
    7) MD RD ZEAK GULF COAST ELIT   3        8) Firebirds track and field   1