BW Sports Timing - Contractor License                    4/29/2017 - 3:03 PM
                 Big Bend Striders Invitational - 4/29/2017                  
                          Amos B. Godby High School                          
 
Event 29  Girls 200 Meter Dash 12
=======================================================================      
    Name                    Year Team                    Finals  Points      
=======================================================================      
Section  1                                                                   
  1 Hunter, Kinsleigh            Unattached               28.32    6         
  2 Kennedy, Alexandria          Big Bend Striders        29.00    5         
  3 Wright, Jazmin               Falcon Track Club        31.52              
Section  2                                                                   
  1 Kindell, Kelli-An            North Florid             30.42    2         
  2 Harvey, Torri                Power Runners            33.08              
  3 Jundt, Harlie                Charger Elite            33.61              
Section  3                                                                   
  1 thomas, Jashyra              Spartan Chosen           27.34   10         
  2 Jennings, Brittney           Young Achiev             27.55    8         
  3 Peterson, Anara              Epitome                  29.44    4         
  4 Coleman, Marranda            Dream Chaser             29.82    3         
  5 Walker, Zaria                Epitome                  30.72    1         
==========================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 thomas, Jashyra              Spartan Chosen           27.34   3  10      
  2 Jennings, Brittney           Young Achiev             27.55   3   8      
  3 Hunter, Kinsleigh            Unattached               28.32   1   6      
  4 Kennedy, Alexandria          Big Bend Striders        29.00   1   5      
  5 Peterson, Anara              Epitome                  29.44   3   4      
  6 Coleman, Marranda            Dream Chaser             29.82   3   3      
  7 Kindell, Kelli-An            North Florid             30.42   2   2      
  8 Walker, Zaria                Epitome                  30.72   3   1      
  9 Wright, Jazmin               Falcon Track Club        31.52   1          
 10 Harvey, Torri                Power Runners            33.08   2          
 11 Jundt, Harlie                Charger Elite            33.61   2          
=============================================================================
                      Women - 12 - Team Rankings - 10 Events Scored          
=============================================================================
    1) Epitome                     29        2) Young Achievers Sprint Cl  28
    3) Big Bend Striders           21        4) Tallahassee Zoom Track Cl  20
    4) Shaldera Panthers           20        4) Spartan Chosen             20
    4) FHS Seminoles               20        8) Florida Elite/Matrix       18
    9) Athletics Academy           14       10) Falcon Track Club          13
   11) Dream Chasers Elite Track   11       12) North Florida Christian S   6
   13) Charger Elite                1