BW Sports Timing - Contractor License                   4/29/2017 - 12:30 PM
                 Big Bend Striders Invitational - 4/29/2017                  
                          Amos B. Godby High School                          
 
Event 47  Girls 400 Meter Dash 11
=======================================================================      
    Name                    Year Team                    Finals  Points      
=======================================================================      
Section  1                                                                   
  1 Baker, Danae                 Tallahassee            1:14.50    4         
  2 Frost, Aubrey                Florida Elit           1:16.49    3         
  3 Cobham, Trinity              Young Achiev           1:33.43              
Section  2                                                                   
  1 Edwards, Shakirah            Shaldera Panthers      1:09.76    6         
  2 Jackson, Deaysia             Big Bend Elite         1:18.97    1         
  3 Powell, Gabriel              Big Bend Elite         1:23.58              
  4 Webbe, Kaitlyn               Young Achiev           1:25.13              
Section  3                                                                   
  1 Hill, Kennedy                Young Achiev           1:03.83   10         
  2 Nunn, Micah                  Tallahassee            1:08.90    8         
  3 Dixon, Nyeemah               Epitome                1:13.40    5         
  4 Keith, Kimora                The Gainesvi           1:18.41    2         
==========================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Hill, Kennedy                Young Achiev           1:03.83   3  10      
  2 Nunn, Micah                  Tallahassee            1:08.90   3   8      
  3 Edwards, Shakirah            Shaldera Panthers      1:09.76   2   6      
  4 Dixon, Nyeemah               Epitome                1:13.40   3   5      
  5 Baker, Danae                 Tallahassee            1:14.50   1   4      
  6 Frost, Aubrey                Florida Elit           1:16.49   1   3      
  7 Keith, Kimora                The Gainesvi           1:18.41   3   2      
  8 Jackson, Deaysia             Big Bend Elite         1:18.97   2   1      
  9 Powell, Gabriel              Big Bend Elite         1:23.58   2          
 10 Webbe, Kaitlyn               Young Achiev           1:25.13   2          
 11 Cobham, Trinity              Young Achiev           1:33.43   1          
=============================================================================
                      Women - 11 - Team Rankings - 6 Events Scored           
=============================================================================
    1) Young Achievers Sprint Clu  33        2) Tallahassee Zoom Track Cl  26
    3) Shaldera Panthers           16        4) The Gainesville Striders   13
    5) Florida Elite/Matrix        11        6) Big Bend Striders          10
    7) FHS Seminoles                8        8) Epitome                     7
    9) Charger Elite                5       10) Running With Purpose Trac   4
   11) BIG BEND ELITE               1