BW Sports Timing - Contractor License                   4/29/2017 - 10:28 AM
                 Big Bend Striders Invitational - 4/29/2017                  
                          Amos B. Godby High School                          
 
Event 244  Boys 50 Meter Dash 6 & Under
=======================================================================      
    Name                    Year Team                    Finals  Points      
=======================================================================      
Section  1                                                                   
  1 Banks, Lakevian              Dream Chaser             10.94              
  2 Butler, Ralpheal             Firebirds tr             20.58              
  3 Butler, Ryley                Firebirds tr             22.31              
Section  2                                                                   
  1 Everett, Cayden              Dream Chaser              9.92    5         
  2 Wyche, Jr, Stacey            Dream Chaser             10.06    4         
  3 Taylor, Ashton               Dream Chaser             10.37    1         
  4 Barriere, Christopher        Shaldera Panthers        10.60              
  5 Donaldson, Cambric           Dream Chaser             11.17              
Section  3                                                                   
  1 Stout, Trevonn               The Gainesvi              9.62   10         
  2 O'Neal, Matthew              The Gainesvi              9.70    8         
  3 Johnson, Jordan              Dream Chaser              9.91    6         
  4 Hall, Lavorris               Power Runners            10.11    3         
  5 Watts, Carlson               The Gainesvi             10.21    2         
  6 Bow, Jayce                   Epitome                  10.75              
==========================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Stout, Trevonn               The Gainesvi              9.62   3  10      
  2 O'Neal, Matthew              The Gainesvi              9.70   3   8      
  3 Johnson, Jordan              Dream Chaser              9.91   3   6      
  4 Everett, Cayden              Dream Chaser              9.92   2   5      
  5 Wyche, Jr, Stacey            Dream Chaser             10.06   2   4      
  6 Hall, Lavorris               Power Runners            10.11   3   3      
  7 Watts, Carlson               The Gainesvi             10.21   3   2      
  8 Taylor, Ashton               Dream Chaser             10.37   2   1      
  9 Barriere, Christopher        Shaldera Panthers        10.60   2          
 10 Bow, Jayce                   Epitome                  10.75   3          
 11 Banks, Lakevian              Dream Chaser             10.94   1          
 12 Donaldson, Cambric           Dream Chaser             11.17   2          
 13 Butler, Ralpheal             Firebirds tr             20.58   1          
 14 Butler, Ryley                Firebirds tr             22.31   1          
=============================================================================
                    Men - 6 & Under - Team Rankings - 1 Events Scored        
=============================================================================
    1) The Gainesville Striders T  20        2) Dream Chasers Elite Track  16
    3) Power Runners                3