BW Sports Timing - Contractor License                   4/15/2017 - 11:37 AM
                 Break Away TC / Apopka TC Open - 4/15/2017                  
                          Lake Minneola High School                          
 
Event 49  Girls 400 Meter Dash 12
=======================================================================      
    Name                    Year Team                    Finals  Points      
=======================================================================      
Section  1                                                                   
  1 Whitlock, Breanna            Evolution Sp           1:10.31    4         
  2 Lundy, Jasmine               East Orlando           1:13.96    3         
  3 Gray, Jaziell                Evolution Sp           1:16.81    2         
  4 Carter, Gabrielle            Central Flor           1:18.43    1         
  5 Mason, Calista               Central Flor           1:22.37              
Section  2                                                                   
  1 Scott, A'Rbriel              Run U Xpress           1:00.19   10         
  2 Moore, Kemaj                 E.O.T.O. Elite         1:00.34    8         
  3 Howell, Kayley               Phase 1 Track Club     1:08.41    6         
  4 Tim, Gia-Marie               Pure Athletics Ntc     1:09.46    5         
  5 Cupo, Abigail                Central Flor           1:24.25              
==========================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Scott, A'Rbriel              Run U Xpress           1:00.19   2  10      
  2 Moore, Kemaj                 E.O.T.O. Elite         1:00.34   2   8      
  3 Howell, Kayley               Phase 1 Track Club     1:08.41   2   6      
  4 Tim, Gia-Marie               Pure Athletics Ntc     1:09.46   2   5      
  5 Whitlock, Breanna            Evolution Sp           1:10.31   1   4      
  6 Lundy, Jasmine               East Orlando           1:13.96   1   3      
  7 Gray, Jaziell                Evolution Sp           1:16.81   1   2      
  8 Carter, Gabrielle            Central Flor           1:18.43   1   1      
  9 Mason, Calista               Central Flor           1:22.37   1          
 10 Cupo, Abigail                Central Flor           1:24.25   2          
=============================================================================
                      Women - 12 - Team Rankings - 7 Events Scored           
=============================================================================
    1) Run U Xpress                28        2) West Volusia PAL Lightnin  20
    3) Central Florida Gliders     16        3) Hardee Sole Crushers       16
    5) East Orlando Track Club     14        6) Phase 1 Track Club         13
    7) Ocala Distance Project      10        7) Jr Apopka Blue Darters Tr  10
    9) E.O.T.O. Elite               8        9) Evolution Speed Track Clu   8
   11) Palatka Gliders              6       12) Pure Athletics Ntc          5
   13) Florida Elite/Matrix         1