BW Sports Timing - Contractor License         3/12/2017 - 11:53 AM
              Florida Youth Invitational - 3/11/2017               
                     Lake Minneola HighSchool                      
 
Event 30  Boys 7-8 100 Meter Dash 8 & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1   292 Thomas, Imari        8 Florida Expr             15.12   5
  2   530 Williams, Chelden    7 West Volusia             15.50   3
  3   144 Manley, Adrian       8 Empire Athletics         15.53   5
  4   528 Walker, Marvin       7 West Volusia             15.91   2
  5   356 Wallace, Jah'Mir     8 Jus' Ryde Tr             15.96   2
  6   469 Monds, Jabari        8 Treasure Coa             16.01   4
  7   139 Jackson, J'Deyaun    7 Empire Athletics         16.15   1
  8   243 Fils-Amie, Ky'Mani   8 Florida Elit             16.39   1
  9   508 Taylor, Rashaud      8 Unattached               16.61   2
 10   263 Riley, Charles       8 Florida Elit             16.62   3
 11   249 Jarrett-Polk, Tyle   8 Florida Elit             16.77   1
 12   172 Lewis, Jamar         8 Endurers 4 Christ        16.81   4
 13   285 Charlton, Zyen       7 Florida Expr             16.83   5
 14   293 Thomas, Messiah      7 Florida Expr             16.89   3
 15   107 Travis Jr., Jason    7 Eagle Speed              16.90   5
 16    63 Williams, Carmelo    8 Dare to Soar TC          16.93   1
 17   171 Lewis, Demarion      8 Endurers 4 Christ        16.97   3
 18    54 Harris, Branden      8 Dare to Soar TC          17.07   1
 19   200 Williams, Gavin      8 Florida East             17.09   3
 20   101 Hunte, Kamron        8 Eagle Speed              17.09   5
 21   439 James, King          7 Speed Starz              17.35   4
 22   441 Richardson, Dylan    8 Speed Starz              17.71   2
 23   362 Craddock, Karl       7 Nexgen track club        17.83   5
 24   142 Johnson, Kenneth     7 Empire Athletics         17.95   4
 25   414 Nunez, Aramys        8 S.P.E.E.D Tr             17.95   3
 26    60 Scaife, Leiland      8 Dare to Soar TC          18.12   3
 27   429 McGill, Shemar       7 Speed Academy            18.22   2
 28   258 Manu, Jonathan       8 Florida Elit             18.46   4
 29   168 Johnson, Shamar      8 Endurers 4 Christ        18.69   4
 30   348 Bendross, Camden     7 Jus' Ryde Tr             19.05   5
 31   197 Rucker, Harry        7 Florida East             19.28   2
 32   100 Calhoun, Derrick     8 Eagle Speed              19.72   4
 33   523 Ford, Angel          7 West Volusia             20.01   3
 34    83 Minikwu, Mathias     7 Daytona Express          22.12   1