BW Sports Timing - Contractor License         3/12/2017 - 11:53 AM
              Florida Youth Invitational - 3/11/2017               
                     Lake Minneola HighSchool                      
 
Event 34  Boys 11-12 100 Meter Dash 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1   234 Baxter Jr., Cedric  12 Florida Elit             12.42   1
  2   137 Carter, Chase       12 Empire Athletics         12.89   6
  3   364 Smith, Jeyquan      12 Nexgen track club        12.99   3
  4   261 Pierre, Charles     12 Florida Elit             13.11   6
  5   506 Presley, Jashad     11 Unattached               13.18   1
  6   287 Gates, Nathaniel    12 Florida Expr             13.21   4
  7   431 Shackelford, Josia  11 Speed Academy            13.48   5
  8   199 Spencer, Keyawn     12 Florida East             13.53   3
  9   141 Johnson, Cedric     12 Empire Athletics         13.58   1
 10   241 Coakley, Kshawn     12 Florida Elit             13.66   5
 11   316 Carter, Michael     11 Indian River             13.85   4
 12   284 Burchett, Roy       12 Florida Expr             13.94   3
 13   177 Moore, Timothy      11 Endurers 4 Christ        13.96   4
 14   164 Fulford, Khanyea    12 Endurers 4 Christ        14.02   2
 15   502 Hollinger, Torie    12 Unattached               14.07   2
 16   371 Williams, Marquet   12 Orlando Jaguars          14.11   6
 17   289 Rolack, Jacob       12 Florida Expr             14.19   2
 18   319 Lubin, J'Siah       12 Indian River             14.19   5
 19   110 White, Jordan       12 Eagle Speed              14.28   4
 20   504 Perry, Donovan      11 Unattached               14.30   3
 21   323 White, Efren        11 Indian River             14.31   2
 22   472 Scott, Demari       12 Treasure Coa             14.60   6
 23   288 Keys, Dior          12 Florida Expr             14.64   5
 24     9 Riggins, Isaiah     11 352 Track Club           14.66   3
 25   339 Rudolph, Traveon    12 Jr Apopka Bl             14.71   6
 26   169 Johnson, Stanley    11 Endurers 4 Christ        14.92   5
 27    52 Edwards, Justin     11 Dare to Soar TC          14.95   1
 28    86 Patterson, Dameria  11 Daytona Express          15.03   1
 29    53 Green, Delvontae    12 Dare to Soar TC          15.28   2
 30    56 Jenkins III, Natha  11 Dare to Soar TC          15.39   1
 31   522 Cruz-Romero, Carlo  12 West Volusia             15.45   5
 32   440 Navarrete, Jonatha  12 Speed Starz              16.13   4
 33   262 Pressley, Stephen   12 Florida Elit             16.15   2
 34    89 Shafer, Myron       11 Daytona Express          16.50   1
 35   271 Valentine-Rozefort  12 Florida Elit             16.58   4
 36   321 Rivers, Affeon      11 Indian River             18.31   3