BW Sports Timing - Contractor License         3/12/2017 - 11:53 AM
              Florida Youth Invitational - 3/11/2017               
                     Lake Minneola HighSchool                      
 
Event 60  Boys 9-10 400 Meter Dash 9-10
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1   109 White, Jaden        10 Eagle Speed            1:07.09   5
  2    16 Kennon, Chauncey    10 Air5 Track & Field     1:07.59   2
  3   161 Curry, Lawrence     10 Endurers 4 Christ      1:08.29   6
  4    57 Jones, Cortaryious  10 Dare to Soar TC        1:09.56   1
  5    17 Price, Elijah        9 Air5 Track & Field     1:10.21   2
  6   526 Gardner, Darious     9 West Volusia           1:10.22   5
  7   245 Freelove, Grant     10 Florida Elit           1:12.35   4
  8   443 Stephens, Jackson    9 Speed Starz            1:15.10   1
  9   500 Gayle, Taylon       10 Unattached             1:15.25   5
 10   353 Powell, Gevon       10 Jus' Ryde Tr           1:16.57   1
 11   430 McGill 111, Stepho   9 Speed Academy          1:17.16   1
 12   291 Smith III, Keith     9 Florida Expr           1:17.38   3
 13   130 Walton, Deion        9 Eagles Athletics       1:17.51   3
 14   176 Moore, Timon         9 Endurers 4 Christ      1:18.46   6
 15   254 Jones, Ky            9 Florida Elit           1:20.52   6
 16    59 McKenzie Jr., Vaug   9 Dare to Soar TC        1:23.48   5
 17   317 Claunch, Chase      10 Indian River           1:23.85   4
 18   131 Walton III, Pierre  10 Eagles Athletics       1:26.05   3
 19    82 Milfort, Ian         9 Daytona Express        1:26.43   2
 20   265 Sanguine, Dominick  10 Florida Elit           1:28.22   2
 21   466 Bryant, Jaxon       10 Treasure Coa           1:28.48   6
 22   124 Dawson, Je'Kai       9 Eagles Athletics       1:28.71   1
 23   270 Upshur, Eric         9 Florida Elit           1:30.11   3
 24   232 Aguirre, Ty'dre      9 Florida Elit           1:35.38   2
 25   183 Ware, Jaden          9 Endurers 4 Christ      1:37.69   5
 26    84 Mobley, Jaydan       9 Daytona Express        1:42.08   1
 27   128 Mosley III, Rodney  10 Eagles Athletics       1:46.06   4
 28   122 Carter, Nathaniel   10 Eagles Athletics       1:49.07   6
 29    62 Timmons, Julian     10 Dare to Soar TC        1:56.29   6