BW Sports Timing - Contractor License         3/12/2017 - 11:53 AM
              Florida Youth Invitational - 3/11/2017               
                     Lake Minneola HighSchool                      
 
Event 64  Boys 13-14 400 Meter Dash 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1   140 Jackson, Markevus   14 Empire Athletics         53.41   4
  2   389 Tellis, Laduarus    14 Polk County Elite        55.01   2
  3   253 Jones, Jesaiah      14 Florida Elit             55.82   1
  4   147 Williams, Aviance   13 Empire Athletics         56.30   2
  5   246 Govia, Jaydyn       14 Florida Elit             56.31   5
  6   256 Leary, Christian    14 Florida Elit             57.79   3
  7   251 Jones, Day oun      14 Florida Elit             59.14   4
  8   354 Reed, Essmal        14 Jus' Ryde Tr           1:00.07   5
  9   428 Lewis, Tyrique      13 Speed Academy          1:00.87   1
 10   349 Bendross, Gavin     14 Jus' Ryde Tr           1:01.24   2
 11    87 Rickerson, Kenton   13 Daytona Express        1:02.08   4
 12   160 Clarke, Jason       14 Endurers 4 Christ      1:02.14   5
 13   505 Pettigrew, Shomari  13 Unattached             1:02.73   5
 14   237 Brewer III, Kenny   13 Florida Elit           1:03.67   2
 15   501 Gibson, Emmanuel    14 Unattached             1:03.91   5
 16   338 Rudolph, Rocky      14 Jr Apopka Bl           1:04.79   3
 17    20 Vil, Allen          14 Air5 Track & Field     1:05.67   1
 18   166 Harris, Christophe  13 Endurers 4 Christ      1:06.50   2
 19   242 Cooper, Tremayne    13 Florida Elit           1:06.60   3
 20   335 Parker, Blake       13 Jr Apopka Bl           1:07.46   4
 21   162 Curry Jr., Larry    13 Endurers 4 Christ      1:08.25   3
 22   165 Givens, Aljay       13 Endurers 4 Christ      1:08.70   1
 23   299 Davis, Desean       13 Incredibles            1:11.18   1
 24   337 Rudolph, Jeremy     13 Jr Apopka Bl           1:11.32   5
 25   125 Hebert, Jarius      14 Eagles Athletics       1:11.93   4
 26    19 Thiam, Mamadou      13 Air5 Track & Field     1:12.70   5
 27   108 Tyre, Shanard       14 Eagle Speed            1:14.06   1
 28   194 Johnson, Lagarriet  14 Florida East           1:20.06   3
 29   198 Ruth, Lavoris       13 Florida East           1:20.37   3
 30   244 Flowers Jr, Aaron   13 Florida Elit           1:30.54   2