BW Sports Timing - Contractor License         3/12/2017 - 11:53 AM
              Florida Youth Invitational - 3/11/2017               
                     Lake Minneola HighSchool                      
 
Event 90  Boys 9-10 200 Meter Dash 9-10
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1    16 Kennon, Chauncey    10 Air5 Track & Field       28.13   8
  2   109 White, Jaden        10 Eagle Speed              28.88   2
  3   161 Curry, Lawrence     10 Endurers 4 Christ        29.19   3
  4    57 Jones, Cortaryious  10 Dare to Soar TC          29.27   2
  5   138 Carter, Tyson       10 Empire Athletics         29.63   1
  6   245 Freelove, Grant     10 Florida Elit             29.78   1
  7   529 Weston, DeAndre      9 West Volusia             29.84   4
  8   167 Holley, Issaiah     10 Endurers 4 Christ        30.01   7
  9   322 Thomas, Davion      10 Indian River             30.46   1
 10   355 Thomas, Jerry       10 Jus' Ryde Tr             30.48   4
 11   499 Checkinson, Jayden  10 Unattached               30.66   6
 12   500 Gayle, Taylon       10 Unattached               30.69   7
 13     7 Elwin, Justin 'lj   10 352 Track Club           30.77   3
 14   384 Martial, Brenden    10 Polk County Elite        30.78   2
 15   470 Monds, Jaylyn       10 Treasure Coa             30.90   6
 16   481 Smith, Ruben         9 True speed               31.44   2
 17   430 McGill 111, Stepho   9 Speed Academy            31.48   8
 18   352 Morris, Joel        10 Jus' Ryde Tr             31.52   8
 19   387 Tarver, Jordan      10 Polk County Elite        31.68   2
 20   443 Stephens, Jackson    9 Speed Starz              31.69   1
 21   401 Jean, Gabriel       10 Polk County              31.73   5
 22   521 Allen, Dashawn      10 West Volusia             32.15   1
 23    59 McKenzie Jr., Vaug   9 Dare to Soar TC          32.74   1
 24   179 O'Neal, Dwight      10 Endurers 4 Christ        32.90   4
 25   363 Friedman, Kaiden     9 Nexgen track club        33.29   8
 26    55 Henderson, Christi  10 Dare to Soar TC          33.54   8
 27   102 Jenkins, Vincent    10 Eagle Speed              34.70   4
 28    50 Bryant, Feleece      9 Dare to Soar TC          34.86   5
 29   130 Walton, Deion        9 Eagles Athletics         35.05   6
 30   268 Smith, Josiah        9 Florida Elit             35.60   3
 31   178 Morrison, Jordan    10 Endurers 4 Christ        35.63   8
 32   294 Waters, Kobran       9 Florida Expr             35.74   7
 33   270 Upshur, Eric         9 Florida Elit             36.16   5
 34    76 Bostick, Tommy       9 Daytona Express          36.25   4
 35    81 Hood, Gregory       10 Daytona Express          36.66   5
 36   398 Dugazon, Zyon        9 Polk County              37.00   3
 37   170 Kilpatrick, Deandr   9 Endurers 4 Christ        37.22   2
 38   265 Sanguine, Dominick  10 Florida Elit             37.86   7
 39   466 Bryant, Jaxon       10 Treasure Coa             37.91   6
 40   183 Ware, Jaden          9 Endurers 4 Christ        38.59   2
 41   232 Aguirre, Ty'dre      9 Florida Elit             39.08   1
 42   233 Archer, Alex        10 Florida Elit             39.34   5
 43   175 Moore, Javon         9 Endurers 4 Christ        39.66   2
 44   136 Brown, Deontre       9 Empire Athletics         43.21   5
 45   122 Carter, Nathaniel   10 Eagles Athletics         46.36   6