BW Sports Timing - Contractor License                 3/11/2017 - 1:37 PM
                  Florida Youth Invitational - 3/11/2017                  
                         Lake Minneola HighSchool                         
 
Event 116  Girls 9-10 Long Jump 9-10
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
Flight  1                                                                 
  1 Phinizee, Viviandra       10 Indian River          12-04.50      3.77m
  2 Maxey, Kori                9 Lion Hearts           10-00.50      3.06m
  3 Duncan, Asia'h             9 Jus' Ryde Tr           9-10.00      2.99m
  4 Parks, Jade               10 Daytona Express        9-09.50      2.98m
  5 Ash, Dai'Onna             10 Jus' Ryde Tr           9-07.00      2.92m
  6 waite, Olivia              9 S.P.E.E.D Tr           9-01.00      2.76m
  7 Smith, Kristin            10 Jus' Ryde Tr           8-02.25      2.49m
  8 Wilson, Amaiah             9 Empire Athletics       8-01.00      2.46m
Flight  2                                                                 
  1 Ray, Jamila               10 Jus' Ryde Tr          11-11.50      3.64m
  2 Smith, Serenity           10 Jus' Ryde Tr          10-05.00      3.17m
  3 Jennings- Blanton, Kimor  10 Unattached            10-00.00      3.04m
  4 White, Alicyn             10 West Volusia           9-11.50      3.03m
  5 Cobbs, Jayla              10 Orlando Jaguars        9-05.00      2.87m
  6 Chrouch, Nea               9 Endurers 4 Christ      9-02.50      2.80m
  7 Jones, Zamaira            10 Central Flor           7-09.00      2.36m
  8 Gomez, Jaylah              9 Air5 Track & Field     7-01.50      2.17m
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Phinizee, Viviandra       10 Indian River          12-04.50      3.77m
  2 Ray, Jamila               10 Jus' Ryde Tr          11-11.50      3.64m
  3 Smith, Serenity           10 Jus' Ryde Tr          10-05.00      3.17m
  4 Maxey, Kori                9 Lion Hearts           10-00.50      3.06m
  5 Jennings- Blanton, Kimor  10 Unattached            10-00.00      3.04m
  6 White, Alicyn             10 West Volusia           9-11.50      3.03m
  7 Duncan, Asia'h             9 Jus' Ryde Tr           9-10.00      2.99m
  8 Parks, Jade               10 Daytona Express        9-09.50      2.98m
  9 Ash, Dai'Onna             10 Jus' Ryde Tr           9-07.00      2.92m
 10 Cobbs, Jayla              10 Orlando Jaguars        9-05.00      2.87m
 11 Chrouch, Nea               9 Endurers 4 Christ      9-02.50      2.80m
 12 waite, Olivia              9 S.P.E.E.D Tr           9-01.00      2.76m
 13 Smith, Kristin            10 Jus' Ryde Tr           8-02.25      2.49m
 14 Wilson, Amaiah             9 Empire Athletics       8-01.00      2.46m
 15 Jones, Zamaira            10 Central Flor           7-09.00      2.36m
 16 Gomez, Jaylah              9 Air5 Track & Field     7-01.50      2.17m