BW Sports Timing - Contractor License                 3/11/2017 - 1:33 PM
                  Florida Youth Invitational - 3/11/2017                  
                         Lake Minneola HighSchool                         
 
Event 118  Girls 11-12 Long Jump 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
Flight  1                                                                 
  1 Allen, Sidney             11 Unattached            13-06.00      4.11m
  2 Stinson, Davionne         11 Indian River          12-11.00      3.93m
  3 Williams, Chelsi          11 Incredibles           12-09.00      3.88m
  4 Richardson-Curry, Daeja   11 Florida Elit          11-08.00      3.55m
  5 Brown, Zahmya             11 Empire Athletics      10-06.50      3.21m
  6 Davis, Makala             12 Dare to Soar TC       10-05.00      3.17m
  7 Pierre, Cameron           11 Florida Elit           9-10.00      2.99m
  8 Perry, Brianna            11 Florida Elit           9-03.50      2.83m
  9 Luna, Julissa             12 S.P.E.E.D Tr           8-03.00      2.51m
Flight  2                                                                 
  1 Allen, Shamia             12 West Volusia          14-01.75      4.31m
  2 Beans, Tyja               12 Florida East          11-11.00      3.63m
  3 Tanksley, Zoe             11 Indian River          11-10.75      3.62m
  4 Gaines, Sanaii            11 Florida East          11-10.50      3.61m
  5 Joyner, Darielle          11 Air5 Track & Field    11-02.00      3.40m
  6 Jones, Makayla            11 Central Flor          10-07.00      3.22m
  7 Evans, Tho'mysha          11 True speed            10-05.00      3.17m
  8 Simpson, Sarai            12 West Volusia           9-06.50      2.90m
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Allen, Shamia             12 West Volusia          14-01.75      4.31m
  2 Allen, Sidney             11 Unattached            13-06.00      4.11m
  3 Stinson, Davionne         11 Indian River          12-11.00      3.93m
  4 Williams, Chelsi          11 Incredibles           12-09.00      3.88m
  5 Beans, Tyja               12 Florida East          11-11.00      3.63m
  6 Tanksley, Zoe             11 Indian River          11-10.75      3.62m
  7 Gaines, Sanaii            11 Florida East          11-10.50      3.61m
  8 Richardson-Curry, Daeja   11 Florida Elit          11-08.00      3.55m
  9 Joyner, Darielle          11 Air5 Track & Field    11-02.00      3.40m
 10 Jones, Makayla            11 Central Flor          10-07.00      3.22m
 11 Brown, Zahmya             11 Empire Athletics      10-06.50      3.21m
 12 Davis, Makala             12 Dare to Soar TC       10-05.00      3.17m
 12 Evans, Tho'mysha          11 True speed            10-05.00      3.17m
 14 Pierre, Cameron           11 Florida Elit           9-10.00      2.99m
 15 Simpson, Sarai            12 West Volusia           9-06.50      2.90m
 16 Perry, Brianna            11 Florida Elit           9-03.50      2.83m
 17 Luna, Julissa             12 S.P.E.E.D Tr           8-03.00      2.51m