BW Sports Timing - Contractor License                 3/11/2017 - 1:11 PM
                  Florida Youth Invitational - 3/11/2017                  
                         Lake Minneola HighSchool                         
 
Event 119  Boys 11-12 Long Jump 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
Flight  1                                                                 
  1 Smith, Jeyquan            12 Nexgen track club     16-09.50      5.11m
  2 Pierre, Charles           12 Florida Elit          15-06.50      4.73m
  3 Carter, Michael           11 Indian River          12-04.75      3.77m
  3 Green, Delvontae          12 Dare to Soar TC       12-04.75      3.77m
  5 Edwards, Justin           11 Dare to Soar TC       11-06.00      3.50m
  6 Parker, Antonio           12 Central Flor          11-01.50      3.39m
  7 Patterson, Damerian       11 Daytona Express       10-07.50      3.23m
  8 Barnes, Keelan            11 Florida East           9-08.00      2.94m
  9 Cruz-Romero, Carlos       12 West Volusia              9.50      0.24m
Flight  2                                                                 
  1 Coakley, Kshawn           12 Florida Elit          13-07.25      4.14m
  2 Johnson, Cedric           12 Empire Athletics      13-05.50      4.10m
  3 Fulford, Khanyea          12 Endurers 4 Christ     13-01.00      3.98m
  4 Williams, Marquet         12 Orlando Jaguars       12-09.50      3.89m
  5 Noelien, Demond           11 Daytona Express       12-00.00      3.65m
  6 Shafer, Myron             11 Daytona Express       11-01.00      3.37m
  7 Pressley, Stephen         12 Florida Elit           9-06.75      2.91m
  7 White, Anthony            11 Orlando Jaguars        9-06.75      2.91m
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Smith, Jeyquan            12 Nexgen track club     16-09.50      5.11m
  2 Pierre, Charles           12 Florida Elit          15-06.50      4.73m
  3 Coakley, Kshawn           12 Florida Elit          13-07.25      4.14m
  4 Johnson, Cedric           12 Empire Athletics      13-05.50      4.10m
  5 Fulford, Khanyea          12 Endurers 4 Christ     13-01.00      3.98m
  6 Williams, Marquet         12 Orlando Jaguars       12-09.50      3.89m
  7 Green, Delvontae          12 Dare to Soar TC       12-04.75      3.77m
  7 Carter, Michael           11 Indian River          12-04.75      3.77m
  9 Noelien, Demond           11 Daytona Express       12-00.00      3.65m
 10 Edwards, Justin           11 Dare to Soar TC       11-06.00      3.50m
 11 Parker, Antonio           12 Central Flor          11-01.50      3.39m
 12 Shafer, Myron             11 Daytona Express       11-01.00      3.37m
 13 Patterson, Damerian       11 Daytona Express       10-07.50      3.23m
 14 Barnes, Keelan            11 Florida East           9-08.00      2.94m
 15 Pressley, Stephen         12 Florida Elit           9-06.75      2.91m
 15 White, Anthony            11 Orlando Jaguars        9-06.75      2.91m
 17 Cruz-Romero, Carlos       12 West Volusia              9.50      0.24m