Licensed to BW Sports Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/27/2016 10:30 PM
                8th Annual Memorial Weekend Classic - 5/28/2016                
                       Desoto High School Eagle Stadium                        
                                 Meet Program                                  
 
Event 353  200 Meter Dash 13-14 Division Boys (102)
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Brown, Aristide                  Epic Elite S                
  2  Merritt, KeShawn                 Junior Speed                
  3  Jackson, Josh                    Junior Speed                
  4  Williams, Jalon                  Grand Prairi                
  5  Douglas, Jordan                  Junior Speed                
  6  Gray, Miles                      Grand Prairi                
  7  Washington, Kerrion              Xpress Track                
  8  Smith, Keveun                    Junior Speed                
Section 2  Timed Finals
  1  Mathis, Caleb                    Gfe Track Cl                
  2  Jackson, Johnathan               Westside Bap                
  3  Thurmond, Joshua                 Westside Bap                
  4  Wafer, Khiyon                    Run Speed Pe                
  5  Wheeler, Aaron                   River Cities                
  6  Walker, Christian                Intensity Tr                
  7  Ugwu, Obinna                     Texas Faces                 
  8  Allen, Sidney                    Cedar Hill E                
Section 3  Timed Finals
  1  Talton II, Rodney                Gfe Track Cl                
  2  Jackson, Mehki                   Westside Bap                
  3  Allen, Kris                      Cedar Hill E                
  4  Faison, Travion                  Texas Fusion                
  5  Pierce, Antron                   Gfe Track Cl                
  6  Turknett Jr, Reginald            Gfe Track Cl                
  7  Square, Jayvyn                   Gfe Track Cl                
  8  Jones, Deonte                    Texas Faces                 
Section 4  Timed Finals
  1  Fuller, Caelab                   Lawton Light                
  2  Williams, Jamarian               Truth Track                 
  3  Smith, Brice                     Mfbc Strider                
  4  Small, J'Neko                    Gfe Track Cl                
  5  Morgan, Khalil                   River Cities                
  6  May, Blake                       Team Quest                  
  7  Trimm, Nicolas                   Truth Track                 
  8  Wright, Damian                   Super S.T.A.                
Section 5  Timed Finals
  1  Simmons Jr, Derrick              Lawton Light                
  2  Justice, Cameron                 Mercury Trac                
  3  Burris, John                     Mfbc Strider                
  4  Davis, Mikelle                   Speed Legion                
  5  Arias, Caleb                     Norman High-                
  6  Jones, Adam                      DeSoto Swift                
  7  Hatcher, Kameron                 Flo Jo San A                
  8  Zenon, Marcos                    Mfbc Strider                
Section 6  Timed Finals
  1  Wilson, Cameron                  Mercury Trac                
  2  Curry, Lyonell                   New Era Trac                
  3  Ball, Roshard                    Texas Fusion                
  4  Nkwoparah, Austin                Truth Track                 
  5  Williams, Drew                   Team Quest                  
  6  Johnson, Deon                    Desoto Nitro                
  7  Kelley, Joshua                   Dallas Elite                
  8  Carrizosa, Tyrianno              Dallas Elite                
Section 7  Timed Finals
  1  Suarez, Joshua                   Flo Jo San A                
  2  Parker, Adrian                   Lawton Light                
  3  Thomas II, Derrick               Desoto Nitro                
  4  Randolph, Ta'Darian              DeSoto Swift                
  5  Robinson, Houston                Team Quest                  
  6  Rainey II, Brian                 Desoto Nitro                
  7  Douglas, Jazaiah                 Flo Jo San A                
  8  Norman, Matthew                  Unattached                  
Section 8  Timed Finals
  1  Adams, Antonio                   Texas Torch                 
  2  Rolfe, Daquarrius                Mfbc Strider                
  3  Daniels Jr, Roderick             Desoto Nitro                
  4  Caufield, Jamal                  Dallas Elite                
  5  Medlock, Lyndon                  Desoto Nitro                
  6  Jones, Jaylon                    Super S.T.A.                
  7  Coleman, Cameron                 Houston Syne                
  8  Smith, Jai                       Dallas Elite                
Section 9  Timed Finals
  1  Register, Robert                 Houston Syne                
  2  Edwards, caleb                   Team Quest                  
  3  Tennyson, Kavarus                Lancaster Li                
  4  Henry, Kyrion                    Seahawks Tra                
  5  Jackson, Gerald                  DeSoto Swift                
  6  Sharpe, Raylen                   Athletico Ra                
  7  Donaldson, Andre                 Mfbc Strider                
  8  Owens, Gacorion                  Fair Park                   
Section 10  Timed Finals
  1  Mims, Keylon                     Truth Track                 
  2  Gousman, Damion                  Truth Track                 
  3  Speed, Brymond                   Desoto Nitro                
  4  Stanley, Xavian                  Seahawks Tra                
  5  Jackson, Keilan                  Mfbc Strider                
  6  Frizell, Elijah                  DeSoto Swift                
  7  Jones, Chrisstian                Desoto Nitro                
  8  Collins, TY                      Fair Park                   
Section 11  Timed Finals
  1  Jackson, Jule                    Texas Fusion                
  2  Johnson, D'Andre                 Desoto Nitro                
  3  Reyes, Federico                  Flo Jo San A                
  4  Boger, Cameron                   Mfbc Strider                
  5  Z, Kristopfer                    Flo Jo San A                
  6  Sorgen, Benjamin                 Dallas Elite                
  7  Perry, William                   Team Quest                  
  8                                                               
Section 12  Timed Finals
  1  Chaney, Dante                    Grand Prairi                
  2  Carter, Kaleb                    Desoto Nitro                
  3  Stephens II, Colvin              DeSoto Swift                
  4  Vance, Carter                    North Texas                 
  5  Teer, Isaiah                     Crimson Flas                
  6  Fowler, Michael                  New Era Trac                
  7  Pullins, Joshua                  DeSoto Swift                
  8  Perez, Ethan                     Flo Jo San A                
Section 13  Timed Finals
  1  Record, Jayleen                  Fair Park                   
  2  Hunt, Kaes                       Flo Jo San A                
  3  Cannon, Kyser                    Desoto Nitro                
  4  Alexander, Marcus                Team Quest                  
  5  Stephen, R'Mahni                 DeSoto Swift                
  6  Wright, Macklin                  Grand Prairi                
  7  Hawkins, Gregory                 Team Quest                  
  8