Licensed to BW Sports Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/27/2016 10:30 PM
                8th Annual Memorial Weekend Classic - 5/28/2016                
                       Desoto High School Eagle Stadium                        
                                 Meet Program                                  
 
Event 403  200 Meter Dash 15-16 Division Girls (118)
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Godfrey, Jennifer                Texas Torch                 
  2  Ray, Charisma                    Junior Speed                
  3  Rowe, Kelly                      North Texas                 
  4  Armstrong, Taylor                Lancaster Li                
  5  Murphy, Bryannia                 DeSoto Swift                
  6  Brown, Alexis                    Crimson Flas                
  7  Dews, Ta'Mia                     Texas Torch                 
  8  Walker, T'Rrah                   Gfe Track Cl                
Section 2  Timed Finals
  1  Higgs, Taylor                    North Texas                 
  2  Nelson, A'Quacia                 DeSoto Swift                
  3  Cleveland, Kiana                 Super S.T.A.                
  4  Johnson, Chasady                 North Texas                 
  5  Moore, Jasmine                   North Texas                 
  6  Ball, Toni                       OK Jaguars T                
  7  Guy, Maci                        North Texas                 
  8  Wiley, Dy'Mond                   North Texas                 
Section 3  Timed Finals
  1  Love, Camille                    Super S.T.A.                
  2  Wonganya, Janelle                Legendary Tr                
  3  Mjoku, Cassandra                 Texas Torch                 
  4  Brooks, Shelby                   North Texas                 
  5  Brown, Kynnedy                   Lancaster Li                
  6  Cushinberry, Nydia               Legendary Tr                
  7  Payne, Kennedy                   North Texas                 
  8  Gentle, Zoe                      Houston Syne                
Section 4  Timed Finals
  1  Dade, Anika                      Athletico Ra                
  2  Walker, T'Ranei                  Gfe Track Cl                
  3  Peoples, Brayleigh               Xpress Track                
  4  Pye, Tajsia                      Xpress Track                
  5  Udabor, Amanda                   Westside Bap                
  6  Greenard, Jada                   River Cities                
  7  Walker, Micah                    Run Speed Pe                
  8  Chatman, Daejsha                 Texas Faces                 
Section 5  Timed Finals
  1  Washington, Dreunna              River Cities                
  2  Harrison, Kayla                  River Cities                
  3  Traylor, Corvonda                DeSoto Swift                
  4  Hill, Camry                      Super S.T.A.                
  5  Melton, Kelsey                   Intensity Tr                
  6  Jones, Chailynn                  Texas Faces                 
  7  Harvey, Shandria                 River Cities                
  8  Hardman, Aleesha                 River Cities                
Section 6  Timed Finals
  1  Hawthorne, Shytia                River Cities                
  2  Harrison, Aleceya                River Cities                
  3  Owens, Briana                    Legendary Tr                
  4  Daley, Lauryn                    River Cities                
  5  Isaac, Danita                    Legendary Tr                
  6  Henderson, Aaliyah               Cedar Hill B                
  7  Amie, Tinia                      Personal Tou                
  8  Simmons, Natalie                 Team Quest                  
Section 7  Timed Finals
  1  Armstrong, Breonce               Seahawks Tra                
  2  Jones, Alanna                    Team Quest                  
  3  Williams, Jasmine                Crimson Flas                
  4  Atlas, Tylkantis                 Lancaster Li                
  5  Gaston, Trinity                  North Texas                 
  6  McKIZZIE, Alexis                 Mercury Trac                
  7  Bice, Nia                        Team Quest                  
  8  Brown, Kiara                     Desoto Nitro                
Section 8  Timed Finals
  1  Robinson, Treslynn               Texas Fusion                
  2  Martinez, Mai                    Texas Torch                 
  3  Huff, Chadsiti                   Cedar Hill B                
  4  Carrizosa, Mariah                Dallas Elite                
  5  Kelley, Kennedi                  Dallas Elite                
  6  Green, Christana                 DeSoto Swift                
  7  Thomas, Leterrica                Team Quest                  
  8  Hightower, Zoe                   Team Quest                  
Section 9  Timed Finals
  1  Mata, Marisah                    Personal Tou                
  2  Tate, Tokyra                     DeSoto Swift                
  3  Lang, Teandra                    Desoto Nitro                
  4  Tucker, Jaelyn                   New Era Trac                
  5  Strong, Tierra                   Cedar Hill B                
  6  Rosado, Cameron                  New Era Trac                
  7  Johnson, Jasmin                  DeSoto Swift                
  8  Boykin, cameron                  Team Quest                  
Section 10  Timed Finals
  1  Gambrell, Imani                  North Texas                 
  2  Hayward, Destiny                 Texas Fusion                
  3  Potter, Malanie                  Crimson Flas                
  4  perry, Jordyn                    Team Quest                  
  5  Fassitt, Khaje'                  Team Quest                  
  6  Durden, Nakala                   Personal Tou                
  7  Davis, Ty                        DeSoto Swift                
  8  Oneal, Destiny                   New Era Trac                
Section 11  Timed Finals
  1  Polk, Jasmine                    Team Quest                  
  2  Gibson, Faith                    Team Quest                  
  3  Lehman, Kyra                     Norman High-                
  4  Wilson, Thalia                   Team Quest                  
  5  Kemp, Ladai Ja                   New Era Trac                
  6  Fancher, Teeniesa                Norman High-                
  7  Johnson, Nia                     Mfbc Strider                
  8  Johnson, Dakota                  Team Quest                  
Section 12  Timed Finals
  1  Hart, Deaundria                  DeSoto Swift                
  2  Barber, Tiffani                  North Texas                 
  3  Candler, Jessica                 Desoto Nitro                
  4  Glenn, Rian                      Texas Fusion                
  5  Williams, Nia                    Desoto Nitro                
  6  Tyler, Nevaeh                    Team Quest                  
  7  Crenshaw, Kyndall                Team Quest                  
  8  Wallace, Aniyah                  Xpress Track                
Section 13  Timed Finals
  1  Waters, Nayah                    Team Quest                  
  2  Ballard, Jasmine                 Mercury Trac                
  3  Ross, Zamaya                     DeSoto Swift                
  4  Davis, Bryah                     DeSoto Swift                
  5  Robertson, Kyndal                DeSoto Swift                
  6  Richardson, Sha'Carri            Desoto Nitro                
  7  Suarez, Briana                   Flo Jo San A                
  8  Simmons, Kelcie                  Team Quest                  
Section 14  Timed Finals
  1  Trigg, Brianna                   Mercury Trac                
  2  Ray, Lacourtney                  Texas Torch                 
  3  House, LaFayetra                 Desoto Nitro                
  4  Washington, Jada                 New Era Trac                
  5  Boykin, Chadaja                  Desoto Nitro                
  6  Ezoke, Nicole                    Team Quest                  
  7  Young, Destinee                  Dallas Elite                
  8                                                               
Section 15  Timed Finals
  1  Lee, Ciara                       Team Quest                  
  2  Lusk, Chandler                   New Era Trac                
  3  Johnson-Banks, Ca'Mera           Epic Elite S                
  4  Young, Donteria                  New Era Trac                
  5  Martin, Kierra                   Team Quest                  
  6  Webb-Barber, Losuria             New Era Trac                
  7  Knox, Sydney                     Team Quest                  
  8