BW Sports Timing - Contractor License          6/24/2017 - 9:15 AM
AAU Florida Region 9 Qualifier at Lake Minneola Fl - 6/22/2017 to 6
              Lake Minneola High School, Minneola, FL              
                      6/22/2017 to 6/25/2017                       
 
Event 38  Boys 400 Meter Dash 8-under
================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Emmanuel James            10 Trailblazers           1:23.55    
  2 Ezekiel Dubreus-Johnson   10 Unattached             1:33.63    
  3 Gavin Williams            09 Florida East           1:33.65    
  4 Harry Rucker              10 Florida East           1:38.33    
  5 Kendall Bush              09 Mpowered Ath           1:43.83    
Section  2                                                         
  1 Imari Thomas              09 Florida Expr           1:14.16    
  2 Ziyair Harvey             09 The Gainesvi           1:19.89    
  3 Jayden Clarke             09 Empire Athletics       1:20.84    
  4 Jakye Francis             09 Dare To Soar           1:21.29    
  5 Ibrahim Abdelsalam        09 Unattached             1:23.50    
  6 Callen Kitko              10 Empire Athletics       1:27.37    
  7 Charles Riley             09 Florida Elit           1:27.70    
  8 Brian Henderson           09 Florida East           1:31.71    
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Imari Thomas              09 Florida Expr           1:14.16   2
  2 Ziyair Harvey             09 The Gainesvi           1:19.89   2
  3 Jayden Clarke             09 Empire Athletics       1:20.84   2
  4 Jakye Francis             09 Dare To Soar           1:21.29   2
  5 Ibrahim Abdelsalam        09 Unattached             1:23.50   2
  6 Emmanuel James            10 Trailblazers           1:23.55   1
  7 Callen Kitko              10 Empire Athletics       1:27.37   2
  8 Charles Riley             09 Florida Elit           1:27.70   2
  9 Brian Henderson           09 Florida East           1:31.71   2
 10 Ezekiel Dubreus-Johnson   10 Unattached             1:33.63   1
 11 Gavin Williams            09 Florida East           1:33.65   1
 12 Harry Rucker              10 Florida East           1:38.33   1
 13 Kendall Bush              09 Mpowered Ath           1:43.83   1