BW Sports Timing - Contractor License          6/24/2017 - 9:54 AM
AAU Florida Region 9 Qualifier at Lake Minneola Fl - 6/22/2017 to 6
              Lake Minneola High School, Minneola, FL              
                      6/22/2017 to 6/25/2017                       
 
Event 41  Girls 400 Meter Dash 10 years old
================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Scout Erby                07 Manatee Must           1:24.99    
  2 Lyniah Adams              07 Speed Academy          1:26.66    
  3 Tamar Myers               07 Florida East           1:43.23    
Section  2                                                         
  1 Alivia Miller             07 727 Youth Tr           1:12.84    
  2 Jamila Ray                07 Jus' Ryde Tr           1:15.06    
  3 Jeneleah Jerome           07 Blazing Stars          1:18.96    
  4 Nevaeh Allen              07 Florida Elit           1:22.14    
  5 Branasia Chinn            07 Blazing Stars          1:22.33    
Section  3                                                         
  1 Dashonique Henry          07 Running For Christ     1:05.50    
  2 Zyaire Thomas             07 Blazing Stars          1:05.98    
  3 Denylah Smalls            07 Amp Athletic           1:06.41    
  4 Nya Senior                07 Treasure Coa           1:09.19    
  5 Kiarra Orphelia           07 Evolution Sp           1:10.02    
  6 Ashley Hamilton           07 The Gainesvi           1:10.03    
  7 Vanessa Lowery            07 Tru' Speed             1:10.29    
  8 Mia Lomax                 07 Florida Elit           1:15.72    
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Dashonique Henry          07 Running For Christ     1:05.50   3
  2 Zyaire Thomas             07 Blazing Stars          1:05.98   3
  3 Denylah Smalls            07 Amp Athletic           1:06.41   3
  4 Nya Senior                07 Treasure Coa           1:09.19   3
  5 Kiarra Orphelia           07 Evolution Sp           1:10.02   3
  6 Ashley Hamilton           07 The Gainesvi           1:10.03   3
  7 Vanessa Lowery            07 Tru' Speed             1:10.29   3
  8 Alivia Miller             07 727 Youth Tr           1:12.84   2
  9 Jamila Ray                07 Jus' Ryde Tr           1:15.06   2
 10 Mia Lomax                 07 Florida Elit           1:15.72   3
 11 Jeneleah Jerome           07 Blazing Stars          1:18.96   2
 12 Nevaeh Allen              07 Florida Elit           1:22.14   2
 13 Branasia Chinn            07 Blazing Stars          1:22.33   2
 14 Scout Erby                07 Manatee Must           1:24.99   1
 15 Lyniah Adams              07 Speed Academy          1:26.66   1
 16 Tamar Myers               07 Florida East           1:43.23   1