BW Sports Timing - Contractor License          6/24/2017 - 9:48 AM
AAU Florida Region 9 Qualifier at Lake Minneola Fl - 6/22/2017 to 6
              Lake Minneola High School, Minneola, FL              
                      6/22/2017 to 6/25/2017                       
 
Event 43  Girls 400 Meter Dash 11 years old
================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Mia Johnson               06 Manatee Must           1:11.11    
  2 Lajuria Thomas            06 Amp Athletic           1:16.49    
  3 Nehmiah Ives              06 Charger Elite          1:21.80    
  4 Leila Parks               06 Charger Elite          1:27.06    
  5 Zahmya Brown              06 Empire Athletics       1:40.29    
Section  2                                                         
  1 Sanaii Gaines             06 Florida East           1:06.08    
  2 Ayla Fisher               06 Central Flor           1:10.40    
  3 Areeyanna Bonds           06 Running For Christ     1:10.81    
  4 Jaa'Ln Mcbride            06 Unattached             1:10.90    
  5 Arianna Decosey           06 Polk County Express    1:11.49    
  6 Jaade Mcbride             06 Unattached             1:13.17    
  7 Makayla Williams          06 Florida Elit           1:14.53    
  8 Kimora Keith              06 The Gainesvi           1:15.78    
Section  3                                                         
  1 Taylor Gibson             06 Incredibles            1:04.32    
  2 Jakai Peterson            06 Amp Athletic           1:04.46    
  3 Shadae Hawkins            06 Space Coast            1:05.68    
  4 Ruth Johnson              06 Evolution Sp           1:06.98    
  5 Amirah Nock               06 Unattached             1:07.71    
  6 Zamaria Mack              06 Blazing Stars          1:09.43    
  7 Jahzara Winchester        06 Peak Perform           1:11.26    
  8 Asia White                06 Need4Speed             1:13.92    
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Taylor Gibson             06 Incredibles            1:04.32   3
  2 Jakai Peterson            06 Amp Athletic           1:04.46   3
  3 Shadae Hawkins            06 Space Coast            1:05.68   3
  4 Sanaii Gaines             06 Florida East           1:06.08   2
  5 Ruth Johnson              06 Evolution Sp           1:06.98   3
  6 Amirah Nock               06 Unattached             1:07.71   3
  7 Zamaria Mack              06 Blazing Stars          1:09.43   3
  8 Ayla Fisher               06 Central Flor           1:10.40   2
  9 Areeyanna Bonds           06 Running For Christ     1:10.81   2
 10 Jaa'Ln Mcbride            06 Unattached             1:10.90   2
 11 Mia Johnson               06 Manatee Must           1:11.11   1
 12 Jahzara Winchester        06 Peak Perform           1:11.26   3
 13 Arianna Decosey           06 Polk County Express    1:11.49   2
 14 Jaade Mcbride             06 Unattached             1:13.17   2
 15 Asia White                06 Need4Speed             1:13.92   3
 16 Makayla Williams          06 Florida Elit           1:14.53   2
 17 Kimora Keith              06 The Gainesvi           1:15.78   2
 18 Lajuria Thomas            06 Amp Athletic           1:16.49   1
 19 Nehmiah Ives              06 Charger Elite          1:21.80   1
 20 Leila Parks               06 Charger Elite          1:27.06   1
 21 Zahmya Brown              06 Empire Athletics       1:40.29   1