BW Sports Timing - Contractor License         6/24/2017 - 10:04 AM
AAU Florida Region 9 Qualifier at Lake Minneola Fl - 6/22/2017 to 6
              Lake Minneola High School, Minneola, FL              
                      6/22/2017 to 6/25/2017                       
 
Event 47  Girls 400 Meter Dash 13 years old
================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Kaniya Booker             04 Empire Athletics       1:05.49    
  2 Fiona Whitifield          04 Charger Elite          1:06.31    
  3 Ziona Harris              04 Florida East           1:06.36    
  4 Raina Scott               04 Evolution Sp           1:07.37    
  5 Lindsay Bates             04 Trailblazers           1:12.02    
  6 Za'Niya Reese             04 Jr. Apopka B           1:13.66    
Section  2                                                         
  1 Khianni Denson            04 Daytona Express        1:00.59    
  2 Kylah Buckle              04 North Port A           1:01.48    
  3 Alyia Green               04 Evolution Sp           1:02.06    
  4 Sydni Brown               04 Evolution Sp           1:02.11    
  5 Paris Hart                04 Polk County Express    1:04.34    
  6 Jarvia Carr               04 Evolution Sp           1:05.49    
  7 Nyidjah Ives              04 Charger Elite          1:05.68    
  8 Demaris Soto              04 Central Flor           1:05.75    
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Khianni Denson            04 Daytona Express        1:00.59   2
  2 Kylah Buckle              04 North Port A           1:01.48   2
  3 Alyia Green               04 Evolution Sp           1:02.06   2
  4 Sydni Brown               04 Evolution Sp           1:02.11   2
  5 Paris Hart                04 Polk County Express    1:04.34   2
  6 Jarvia Carr               04 Evolution Sp           1:05.49   2
  7 Kaniya Booker             04 Empire Athletics       1:05.49   1
  8 Nyidjah Ives              04 Charger Elite          1:05.68   2
  9 Demaris Soto              04 Central Flor           1:05.75   2
 10 Fiona Whitifield          04 Charger Elite          1:06.31   1
 11 Ziona Harris              04 Florida East           1:06.36   1
 12 Raina Scott               04 Evolution Sp           1:07.37   1
 13 Lindsay Bates             04 Trailblazers           1:12.02   1
 14 Za'Niya Reese             04 Jr. Apopka B           1:13.66   1