BW Sports Timing - Contractor License         6/24/2017 - 10:10 AM
AAU Florida Region 9 Qualifier at Lake Minneola Fl - 6/22/2017 to 6
              Lake Minneola High School, Minneola, FL              
                      6/22/2017 to 6/25/2017                       
 
Event 48  Boys 400 Meter Dash 13 years old
================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Kaden Simpson             04 Evolution Sp           1:15.99    
Section  2                                                         
  1 Chimani Chery             04 Central Flor           1:02.68    
  2 Malik Walden              04 Trailblazers           1:03.70    
  3 Dominic Smith             04 My Brother's           1:03.90    
  4 Quinn Niemann             04 Evolution Sp           1:04.62    
  5 Dajon Greaves             04 Dare To Soar           1:05.15    
  6 Lavoris Ruth              04 Florida East           1:10.19    
Section  3                                                         
  1 Kevar Williams            04 Deland Light             54.46    
  2 Aviance Williams          04 Empire Athletics         54.51    
  3 Tyrique Lewis             04 Speed Academy            56.96    
  4 Demetric Williams         04 Endurers 4 Christ      1:00.06    
  5 Isaiah Rivers             04 Daytona Express        1:00.10    
  6 Shalamar Levarity         04 Break Away             1:03.01    
  7 Kenny Brewer III          04 Florida Elit           1:06.50    
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Kevar Williams            04 Deland Light             54.46   3
  2 Aviance Williams          04 Empire Athletics         54.51   3
  3 Tyrique Lewis             04 Speed Academy            56.96   3
  4 Demetric Williams         04 Endurers 4 Christ      1:00.06   3
  5 Isaiah Rivers             04 Daytona Express        1:00.10   3
  6 Chimani Chery             04 Central Flor           1:02.68   2
  7 Shalamar Levarity         04 Break Away             1:03.01   3
  8 Malik Walden              04 Trailblazers           1:03.70   2
  9 Dominic Smith             04 My Brother's           1:03.90   2
 10 Quinn Niemann             04 Evolution Sp           1:04.62   2
 11 Dajon Greaves             04 Dare To Soar           1:05.15   2
 12 Kenny Brewer III          04 Florida Elit           1:06.50   3
 13 Lavoris Ruth              04 Florida East           1:10.19   2
 14 Kaden Simpson             04 Evolution Sp           1:15.99   1