BW Sports Timing - Contractor License         6/24/2017 - 12:20 PM
AAU Florida Region 9 Qualifier at Lake Minneola Fl - 6/22/2017 to 6
              Lake Minneola High School, Minneola, FL              
                      6/22/2017 to 6/25/2017                       
 
Event 19  Girls 200 Meter Dash 8-under
================================================================   
    Name                    Year Team                   Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Leilani Leverston         10 Charger Elite            32.39Q   
  2 Kayden Dennis             10 Central Flor             32.41Q   
  3 Saniya Capel              09 Team Lightning           36.77q   
  4 Skyler Gilyard            09 Florida Elit             36.90q   
  5 Chasity Williams          09 Florida Elit             38.44    
  6 Alanna Smith              10 Charger Elite            41.46    
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Sanii Shields             09 Amp Athletic             34.03Q   
  2 Eniya Reed                09 Unattached               34.17Q   
  3 Maniah King               09 Peak Perform             37.32    
  4 Reginae Trent             10 Blazing Stars            37.36    
  5 Zyniah Anderson           10 Florida Elit             39.78    
  6 Leanna Connelly           11 Florida Elit             40.27    
Heat  3 Preliminaries                                              
  1 Cai Culpepper             10 Phase 1 Track Club       32.29Q   
  2 Yolanda Johnson           09 Space Coast              33.76Q   
  3 Londynn Johnson           09 Polk County Express      38.01    
  4 Jenesis Walker            10 Florida Elit             39.15    
  5 Jazaria Williams          10 Deland Light             42.25    
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Cai Culpepper             10 Phase 1 Track Club       32.29Q  3
  2 Leilani Leverston         10 Charger Elite            32.39Q  1
  3 Sanii Shields             09 Amp Athletic             34.03Q  2
  4 Kayden Dennis             10 Central Flor             32.41Q  1
  5 Yolanda Johnson           09 Space Coast              33.76Q  3
  6 Eniya Reed                09 Unattached               34.17Q  2
  7 Saniya Capel              09 Team Lightning           36.77q  1
  8 Skyler Gilyard            09 Florida Elit             36.90q  1
  9 Maniah King               09 Peak Perform             37.32   2
 10 Reginae Trent             10 Blazing Stars            37.36   2
 11 Londynn Johnson           09 Polk County Express      38.01   3
 12 Chasity Williams          09 Florida Elit             38.44   1
 13 Jenesis Walker            10 Florida Elit             39.15   3
 14 Zyniah Anderson           10 Florida Elit             39.78   2
 15 Leanna Connelly           11 Florida Elit             40.27   2
 16 Alanna Smith              10 Charger Elite            41.46   1
 17 Jazaria Williams          10 Deland Light             42.25   3