BW Sports Timing - Contractor License         6/24/2017 - 12:20 PM
AAU Florida Region 9 Qualifier at Lake Minneola Fl - 6/22/2017 to 6
              Lake Minneola High School, Minneola, FL              
                      6/22/2017 to 6/25/2017                       
 
Event 21  Girls 200 Meter Dash 9 years old
================================================================   
    Name                    Year Team                   Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Naima Clarke-Harvey       08 Tru' Speed               32.00Q   
  2 Breanna Walkes            08 Amp Athletic             32.77Q   
  3 Kelis Sims                08 727 Youth Tr             33.78    
  4 Giahnna Pringle           08 Florida Elit             33.87    
  5 Alexa Bender              08 Central Flor             36.38    
  6 Jayla Barnes              08 Manatee Must             36.51    
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Emyjae Austin             08 Awesome Aust             31.17Q   
  2 Jayla Newton              08 Dare To Soar             31.98Q   
  3 Tionna Wilkinson          08 The Gainesvi             32.38    
  4 Jehzaria Middleton        08 Blazing Stars            33.97    
  5 Kymora White              08 Manatee Must             34.03    
  6 Laila Harris              08 Tru' Speed               35.88    
Heat  3 Preliminaries                                              
  1 Chasity Sellers           08 Blazing Stars            32.38Q   
  2 Talisse Patterson         08 The Gainesvi             34.64Q   
  3 Ava Jones                 08 Central Flor             34.87    
  4 Kiyanna Mccall            08 The Gainesvi             37.87    
Heat  4 Preliminaries                                              
  1 Saleigh Simpson           08 Deland Light             30.71Q   
  2 Ma'Niah Phillips          08 Florida Elit             32.80Q   
  3 Tyra Littles              08 Empire Athletics         33.19    
  4 Sophia Hodges             08 Westchase Cheetahs       34.94    
  5 Zeniya Benjamin-Isaac     08 Florida Elit             35.40    
  6 Shakhloe Meeks            08 Blazing Stars            38.55    
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Saleigh Simpson           08 Deland Light             30.71Q  4
  2 Emyjae Austin             08 Awesome Aust             31.17Q  2
  3 Naima Clarke-Harvey       08 Tru' Speed               32.00Q  1
  4 Chasity Sellers           08 Blazing Stars            32.38Q  3
  5 Jayla Newton              08 Dare To Soar             31.98Q  2
  6 Breanna Walkes            08 Amp Athletic             32.77Q  1
  7 Ma'Niah Phillips          08 Florida Elit             32.80Q  4
  8 Talisse Patterson         08 The Gainesvi             34.64Q  3
  9 Tionna Wilkinson          08 The Gainesvi             32.38   2
 10 Tyra Littles              08 Empire Athletics         33.19   4
 11 Kelis Sims                08 727 Youth Tr             33.78   1
 12 Giahnna Pringle           08 Florida Elit             33.87   1
 13 Jehzaria Middleton        08 Blazing Stars            33.97   2
 14 Kymora White              08 Manatee Must             34.03   2
 15 Ava Jones                 08 Central Flor             34.87   3
 16 Sophia Hodges             08 Westchase Cheetahs       34.94   4
 17 Zeniya Benjamin-Isaac     08 Florida Elit             35.40   4
 18 Laila Harris              08 Tru' Speed               35.88   2
 19 Alexa Bender              08 Central Flor             36.38   1
 20 Jayla Barnes              08 Manatee Must             36.51   1
 21 Kiyanna Mccall            08 The Gainesvi             37.87   3
 22 Shakhloe Meeks            08 Blazing Stars            38.55   4