BW Sports Timing - Contractor License         6/24/2017 - 12:26 PM
AAU Florida Region 9 Qualifier at Lake Minneola Fl - 6/22/2017 to 6
              Lake Minneola High School, Minneola, FL              
                      6/22/2017 to 6/25/2017                       
 
Event 27  Girls 200 Meter Dash 12 years old
================================================================   
    Name                    Year Team                   Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Zion Allen                05 Blazing Stars            28.30Q   
  2 Letrice Simmons           05 Blazing Stars            28.84Q   
  3 Jozelyn English           05 Florida Expr             29.12    
  4 Gia-Marie Tims            05 Pure Athletics Ntc       29.65    
  5 Shakerra Reddicks         05 Central Flor             30.21    
  6 Gabrielle Carter          05 Central Flor             30.42    
  7 Tanaysia Talkovic         05 Amp Athletic             33.45    
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Nyla Riley                05 E.O.T.O. Elite           27.99Q   
  2 Joi Mckennon              05 Blazing Stars            28.29Q   
  3 Ava Goff                  05 Polk County Express      28.86q   
  4 Tyja Beans                05 Florida East             29.51    
  5 Amarah Hayes              05 Amp Athletic             31.66    
  6 Jaziell Gray              05 Evolution Sp             32.65    
Heat  3 Preliminaries                                              
  1 Serenity Brazell          05 Unattached               26.36Q   
  2 Chevelle Archer           05 Florida Elit             28.23Q   
  3 Shamia Allen              05 Deland Light             28.76q   
  4 Breanna Whitlock          05 Evolution Sp             29.77    
  5 Daisha Alls               05 Elite Track              30.76    
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Serenity Brazell          05 Unattached               26.36Q  3
  2 Nyla Riley                05 E.O.T.O. Elite           27.99Q  2
  3 Zion Allen                05 Blazing Stars            28.30Q  1
  4 Chevelle Archer           05 Florida Elit             28.23Q  3
  5 Joi Mckennon              05 Blazing Stars            28.29Q  2
  6 Letrice Simmons           05 Blazing Stars            28.84Q  1
  7 Shamia Allen              05 Deland Light             28.76q  3
  8 Ava Goff                  05 Polk County Express      28.86q  2
  9 Jozelyn English           05 Florida Expr             29.12   1
 10 Tyja Beans                05 Florida East             29.51   2
 11 Gia-Marie Tims            05 Pure Athletics Ntc       29.65   1
 12 Breanna Whitlock          05 Evolution Sp             29.77   3
 13 Shakerra Reddicks         05 Central Flor             30.21   1
 14 Gabrielle Carter          05 Central Flor             30.42   1
 15 Daisha Alls               05 Elite Track              30.76   3
 16 Amarah Hayes              05 Amp Athletic             31.66   2
 17 Jaziell Gray              05 Evolution Sp             32.65   2
 18 Tanaysia Talkovic         05 Amp Athletic             33.45   1