BW Sports Timing - Contractor License         6/24/2017 - 12:31 PM
AAU Florida Region 9 Qualifier at Lake Minneola Fl - 6/22/2017 to 6
              Lake Minneola High School, Minneola, FL              
                      6/22/2017 to 6/25/2017                       
 
Event 29  Girls 200 Meter Dash 13 years old
================================================================   
    Name                    Year Team                   Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Khianni Denson            04 Daytona Express          27.02Q   
  2 Delicia Lawrence          04 Florida Elit             27.29Q   
  3 Tinaya Walker             04 Deland Light             28.15    
  4 Demaris Soto              04 Central Flor             28.70    
  5 Ziona Harris              04 Florida East             28.73    
  6 Allea Freeman             04 Unattached               30.54    
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Dinae Hemmings            04 Speed Academy            26.63Q   
  2 Jarvia Carr               04 Evolution Sp             26.94Q   
  3 Kaniya Booker             04 Empire Athletics         27.44q   
  4 Fiona Whitifield          04 Charger Elite            27.94    
  5 Imani King                04 Peak Perform             28.88    
  6 Raina Scott               04 Evolution Sp             28.90    
  7 Neveah Entzion            04 727 Youth Tr             28.94    
Heat  3 Preliminaries                                              
  1 Ella Tennant              04 Unattached               26.25Q   
  2 Sydni Brown               04 Evolution Sp             27.04Q   
  3 Kylah Buckle              04 North Port A             27.40q   
  4 Nyidjah Ives              04 Charger Elite            28.02    
  5 Diamond Carter            04 Polk County Express      29.22    
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Ella Tennant              04 Unattached               26.25Q  3
  2 Dinae Hemmings            04 Speed Academy            26.63Q  2
  3 Khianni Denson            04 Daytona Express          27.02Q  1
  4 Jarvia Carr               04 Evolution Sp             26.94Q  2
  5 Sydni Brown               04 Evolution Sp             27.04Q  3
  6 Delicia Lawrence          04 Florida Elit             27.29Q  1
  7 Kylah Buckle              04 North Port A             27.40q  3
  8 Kaniya Booker             04 Empire Athletics         27.44q  2
  9 Fiona Whitifield          04 Charger Elite            27.94   2
 10 Nyidjah Ives              04 Charger Elite            28.02   3
 11 Tinaya Walker             04 Deland Light             28.15   1
 12 Demaris Soto              04 Central Flor             28.70   1
 13 Ziona Harris              04 Florida East             28.73   1
 14 Imani King                04 Peak Perform             28.88   2
 15 Raina Scott               04 Evolution Sp             28.90   2
 16 Neveah Entzion            04 727 Youth Tr             28.94   2
 17 Diamond Carter            04 Polk County Express      29.22   3
 18 Allea Freeman             04 Unattached               30.54   1