BW Sports Timing - Contractor License         6/24/2017 - 12:39 PM
AAU Florida Region 9 Qualifier at Lake Minneola Fl - 6/22/2017 to 6
              Lake Minneola High School, Minneola, FL              
                      6/22/2017 to 6/25/2017                       
 
Event 30  Boys 200 Meter Dash 13 years old
================================================================   
    Name                    Year Team                   Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Kevar Williams            04 Deland Light             25.09Q   
  2 Dinari Bennett            04 Evolution Sp             25.64Q   
  3 Kenton Rickerson          04 Daytona Express          26.42q   
  4 Myron Massey              04 Florida Elit             28.35    
  5 Dajon Greaves             04 Dare To Soar             28.39    
  6 Dominic Smith             04 My Brother's             28.87    
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Aviance Williams          04 Empire Athletics         25.07Q   
  2 Tyrique Lewis             04 Speed Academy            25.73Q   
  3 Kenny Brewer III          04 Florida Elit             27.41q   
  4 Demetric Williams         04 Endurers 4 Christ        27.77    
  5 Aljay Givens              04 Endurers 4 Christ        28.16    
  6 Keyon Sears               04 Amp Athletic             28.79    
  7 Raquez Bacon              04 Blazing Stars            31.73    
Heat  3 Preliminaries                                              
  1 Zachariah Ware            04 Running For Christ       25.61Q   
  2 Hezekiah Austin           04 Tri County Elite         26.54Q   
  3 Chris Scott               04 Blazing Stars            27.57    
  4 Derrick Hartley           04 Blazing Stars            29.71    
  5 C'Ylan Ferguson           04 The Gainesvi             30.04    
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Aviance Williams          04 Empire Athletics         25.07Q  2
  2 Kevar Williams            04 Deland Light             25.09Q  1
  3 Zachariah Ware            04 Running For Christ       25.61Q  3
  4 Dinari Bennett            04 Evolution Sp             25.64Q  1
  5 Tyrique Lewis             04 Speed Academy            25.73Q  2
  6 Hezekiah Austin           04 Tri County Elite         26.54Q  3
  7 Kenton Rickerson          04 Daytona Express          26.42q  1
  8 Kenny Brewer III          04 Florida Elit             27.41q  2
  9 Chris Scott               04 Blazing Stars            27.57   3
 10 Demetric Williams         04 Endurers 4 Christ        27.77   2
 11 Aljay Givens              04 Endurers 4 Christ        28.16   2
 12 Myron Massey              04 Florida Elit             28.35   1
 13 Dajon Greaves             04 Dare To Soar             28.39   1
 14 Keyon Sears               04 Amp Athletic             28.79   2
 15 Dominic Smith             04 My Brother's             28.87   1
 16 Derrick Hartley           04 Blazing Stars            29.71   3
 17 C'Ylan Ferguson           04 The Gainesvi             30.04   3
 18 Raquez Bacon              04 Blazing Stars            31.73   2