BW Sports Timing - Contractor License         6/24/2017 - 12:46 PM
AAU Florida Region 9 Qualifier at Lake Minneola Fl - 6/22/2017 to 6
              Lake Minneola High School, Minneola, FL              
                      6/22/2017 to 6/25/2017                       
 
Event 32  Boys 200 Meter Dash 14 years old
================================================================   
    Name                    Year Team                   Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Jeremiah Connelly         03 Florida Elit             23.85Q   
  2 Anthony Alls              03 Elite Track              24.18Q   
  3 Morris Williams IV        03 Florida Elit             24.83q   
  4 Jason Clarke              03 Endurers 4 Christ        27.83    
  5 Allen Vil                 03 Air5 Track & Field       28.09    
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Markevus Jackson          03 Empire Athletics         23.20Q   
  2 Keion James               03 Phase 1 Track Club       24.51Q   
  3 Jaylon Glover             03 Jus' Ryde Tr             24.60q   
  4 Bakari Clark              03 Blazing Stars            25.15    
  5 Alvin Adderly             03 Take Flight              25.98    
  6 Jalen Lewis               03 Evolution Sp             27.57    
Heat  3 Preliminaries                                              
  1 Caleb Joshway             03 Running For Christ       23.75Q   
  2 Quaze'Vyon Johnson        03 Running For Christ       24.55Q   
  3 Gavin Bendross            03 Jus' Ryde Tr             25.76    
  4 Christopher Brown         03 The Gainesvi             26.64    
  5 Keelan Wilson             03 Perseverance             27.78    
  6 Makhi Smothers            03 Running For Christ       30.14    
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Markevus Jackson          03 Empire Athletics         23.20Q  2
  2 Caleb Joshway             03 Running For Christ       23.75Q  3
  3 Jeremiah Connelly         03 Florida Elit             23.85Q  1
  4 Anthony Alls              03 Elite Track              24.18Q  1
  5 Keion James               03 Phase 1 Track Club       24.51Q  2
  6 Quaze'Vyon Johnson        03 Running For Christ       24.55Q  3
  7 Jaylon Glover             03 Jus' Ryde Tr             24.60q  2
  8 Morris Williams IV        03 Florida Elit             24.83q  1
  9 Bakari Clark              03 Blazing Stars            25.15   2
 10 Gavin Bendross            03 Jus' Ryde Tr             25.76   3
 11 Alvin Adderly             03 Take Flight              25.98   2
 12 Christopher Brown         03 The Gainesvi             26.64   3
 13 Jalen Lewis               03 Evolution Sp             27.57   2
 14 Keelan Wilson             03 Perseverance             27.78   3
 15 Jason Clarke              03 Endurers 4 Christ        27.83   1
 16 Allen Vil                 03 Air5 Track & Field       28.09   1
 17 Makhi Smothers            03 Running For Christ       30.14   3