BW Sports Timing - Contractor License         6/24/2017 - 12:57 PM
AAU Florida Region 9 Qualifier at Lake Minneola Fl - 6/22/2017 to 6
              Lake Minneola High School, Minneola, FL              
                      6/22/2017 to 6/25/2017                       
 
Event 34  Boys 200 Meter Dash 15-16 years old
================================================================   
    Name                    Year Team                   Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Austin Cowans             02 Incredibles              22.99Q   
  2 Jaden Rudolph             02 Incredibles              23.10Q   
  3 Joshwa Jerelds            01 Florida Elit             25.02    
  4 Camron Chaney             01 Take Flight              25.16    
  5 Dalton Kiella             01 Tri County Elite         25.92    
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Terrance Jones            01 Mpowered Ath             23.50Q   
  2 Willie Johnson            01 Polk County Express      23.89Q   
  3 Nicolas Lende             02 Running Tige             24.31q   
  4 Edino Taylor              01 Elite Track              25.57    
Heat  3 Preliminaries                                              
  1 Jacari Kennedy            02 Dare To Soar             21.91Q   
  2 Maurice Booker            01 Need4Speed               22.96Q   
  3 Eric Wright               02 Need4Speed               23.85q   
  4 Tylee Ford                02 Deland Light             25.42    
  5 Elijah Rasheed            02 Elite Track              26.03    
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Jacari Kennedy            02 Dare To Soar             21.91Q  3
  2 Austin Cowans             02 Incredibles              22.99Q  1
  3 Terrance Jones            01 Mpowered Ath             23.50Q  2
  4 Maurice Booker            01 Need4Speed               22.96Q  3
  5 Jaden Rudolph             02 Incredibles              23.10Q  1
  6 Willie Johnson            01 Polk County Express      23.89Q  2
  7 Eric Wright               02 Need4Speed               23.85q  3
  8 Nicolas Lende             02 Running Tige             24.31q  2
  9 Joshwa Jerelds            01 Florida Elit             25.02   1
 10 Camron Chaney             01 Take Flight              25.16   1
 11 Tylee Ford                02 Deland Light             25.42   3
 12 Edino Taylor              01 Elite Track              25.57   2
 13 Dalton Kiella             01 Tri County Elite         25.92   1
 14 Elijah Rasheed            02 Elite Track              26.03   3