BW Sports Timing - Contractor License          6/24/2017 - 1:00 PM
AAU Florida Region 9 Qualifier at Lake Minneola Fl - 6/22/2017 to 6
              Lake Minneola High School, Minneola, FL              
                      6/22/2017 to 6/25/2017                       
 
Event 35  Women 200 Meter Dash 17-18 years old
================================================================   
    Name                    Year Team                   Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Breonna Graham            99 Amp Athletic             25.36Q   
  2 Jasmine Williams          00 Amp Athletic             25.97Q   
  3 Nicquel James             99 Unattached               26.90q   
  4 Cor'Daicya Manuel         00 Perseverance             27.05    
  5 Makayla Rivera            00 Amp Athletic             27.15    
  6 Velma Brinson             00 Team Lightning           27.85    
  7 Kya Williams              00 Florida East             27.92    
  8 Elisecia Mckinnon         99 Mpowered Ath             29.06    
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Dianisty Bolden           00 727 Youth Tr             25.24Q   
  2 Sabrina Sclater           99 Mpowered Ath             26.24Q   
  3 Breanne Fuller            99 Next Level Elites        26.40q   
  4 Mikayla Rankins           99 Polk County Express      26.74q   
  5 Aleaha Richardson         99 Tri County Elite         27.00q   
  6 Charneycar Casimir        99 Amp Athletic             27.04    
  7 Brianna Keen              99 Empire Athletics         28.30    
  8 Otyana Clayton            00 Next Level Elites        28.72    
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Dianisty Bolden           00 727 Youth Tr             25.24Q  2
  2 Breonna Graham            99 Amp Athletic             25.36Q  1
  3 Jasmine Williams          00 Amp Athletic             25.97Q  1
  4 Sabrina Sclater           99 Mpowered Ath             26.24Q  2
  5 Breanne Fuller            99 Next Level Elites        26.40q  2
  6 Mikayla Rankins           99 Polk County Express      26.74q  2
  7 Nicquel James             99 Unattached               26.90q  1
  8 Aleaha Richardson         99 Tri County Elite         27.00q  2
  9 Charneycar Casimir        99 Amp Athletic             27.04   2
 10 Cor'Daicya Manuel         00 Perseverance             27.05   1
 11 Makayla Rivera            00 Amp Athletic             27.15   1
 12 Velma Brinson             00 Team Lightning           27.85   1
 13 Kya Williams              00 Florida East             27.92   1
 14 Brianna Keen              99 Empire Athletics         28.30   2
 15 Otyana Clayton            00 Next Level Elites        28.72   2
 16 Elisecia Mckinnon         99 Mpowered Ath             29.06   1