BW Sports Timing - Contractor License                      4/26/2016 - 10:09 PM
                  2016 FHSAA Regionals 2AR2 & 4AR1 - 4/26/2016                  
                                 www.fhsaa.org                                  
                                Lake Minneola HS                                
 
Event 18  Boys 4x800 Meter Relay 2A Varsity
==========================================================================      
    School                                               Finals  H# Points      
==========================================================================      
Finals                                                                          
  1 Lake Highland Prep HS                               8:29.08   2  10         
     1) Petro, Campbell 10              2) Bobo, Anderson 12                    
     3) Addeo, Gavin 10                 4) Fadool, Jacob 9                      
  2 Ridgewood HS                                        8:31.25   2   8         
     1) Grant, Jayvion 12               2) Picerno, Dylan 9                     
     3) Mahoney, Kevin 11               4) Hemmerling, Matt 12                  
  3 Crystal River HS                                    8:33.76   2   6         
     1) Fowler, Austin 11               2) Russo, Caleb 11                      
     3) Januszewski, James 11           4) Eno, Jacob 10                        
  4 Trinity Prep                                        8:35.85   2   5         
     1) Hoepfl, Brian                   2) Leider, Sean 10                      
     3) Goldberg, Jacob 12              4) Copenhaver, Preston 11               
  5 Palatka HS                                          8:37.87   2   4         
     1) Smith, Lavarus 11               2) Chandler, Cameron 11                 
     3) Snyder, Peyton 11               4) Passmore, Robert 11                  
  6 Weeki Wachee HS                                     8:39.53   1   3         
     1) Bess, Kyle 10                   2) Bostick, Montae 11                   
     3) Young, Donte 12                 4) Macchionne, Adam 11                  
  7 Eastside HS                                         8:54.38   1   2         
     1) Ross, Jamari 11                 2) Key, Calvontey 10                    
     3) Davis, Xavier 9                 4) Davis, Dariaunte 11                  
  8 Tavares HS                                          8:56.67   1   1         
     1) Brown, Dalton 9                 2) Hart, Ryan 10                        
     3) Ambrose, Daniel 11              4) Mallona, Prascu 11                   
  9 The Villages HS                                     8:59.24   1             
     1) Woods, Colton 11                2) McGann, Conor 12                     
     3) Tucker, Zachary 9               4) Smith, Connor 10                     
 10 Bishop Moore HS                                     9:00.09   2             
     1) Williamson, Jack                2) Sandargas, Thomas 11                 
     3) Metcalf, Luke 9                 4) Petro, Jonathan 11                   
 11 Nature Coast Tech                                   9:02.16   2             
     1) Mulyck, Austin 12               2) Reiter, Saban 9                      
     3) Tirado, Frank 9                 4) Ralsky, Matthew 11                   
 12 Santa Fe HS                                         9:13.66   1             
     1) Crouch, Rilyn 10                2) Cottrell, Julian 10                  
     3) Keesling, Kenneth 11            4) Gabriel, Jack 10                     
 13 South Sumter HS                                     9:21.93   1             
     1) Uribe, Wilden 10                2) Hart, Andra 9                        
     3) Palmer, Matthew 10              4) Cilenti, Joseph 11                   
 14 Dunnellon HS                                        9:31.30   2             
     1) Blankenberg, Kyle 12            2) Waggoner, Raven 9                    
     3) McNicolas, Joshua 9             4) Bergeron, Tanner 12                  
 15 Bradford HS                                         9:41.03   1             
     1) Johnson, Emanuel 11             2) Palmer, Michael 10                   
     3) Martin, Robert 11               4) Tyson, Jeffrey 10                    
 16 Trinity Catholic HS                                10:29.14   1             
     1) Patzner, Marshall 11            2) Jimenez, Andre 11                    
     3) Czuryla, Ryan 11                4) Clifford, Camp 10                    
================================================================================
                   Men - 2A Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored          
================================================================================
    1) Palatka HS                 105.60     2) Trinity Prep               70.60
    3) Santa Fe HS                 58        4) Citrus HS                  46   
    5) Nature Coast Tech           37        6) Ridgewood HS               36   
    7) Umatilla HS                 34.60     8) South Sumter HS            26   
    9) Bishop Moore HS             23        9) Weeki Wachee HS            23   
   11) Jones HS                    21       11) Lake Highland Prep HS      21   
   13) Mount Dora HS               20       14) Trinity Catholic HS        19   
   14) Zephyrhills HS              19       16) Hernando HS                17   
   17) Crystal River HS            16       18) Port Orange Atlantic HS    15   
   19) Newberry HS                 10.60    20) Eastside HS                10   
   21) Gulf HS                      9       22) North Marion HS             7   
   23) Tavares HS                   5       23) Williston HS                5   
   25) The Villages HS              4       26) Brooksville Central HS      1   
   27) Anclote HS                   0.60