BW Sports Timing - Contractor License                   5/21/2016 - 12:39 PM
                        Stars of Tomorrow - 5/21/2016                        
                           Track & Field Carnival                            
                               Fred Cone Park                                
 
Event 45  Girls 100 Meter Dash 10
================================================================             
    Name                    Year Team                   Prelims              
================================================================             
Heat  1 Preliminaries                                                        
  1 Wright, Khalia               Palatka Gliders          14.48q             
  2 Jones, Azharia               No Limit Ath             14.82q             
  3 Johnson, Mia                 Manatee Must             15.12q             
  4 Brown, Zahmya                PureAthletic             15.93              
  5 Watts, Tre'myia              Palatka Gliders          16.27              
  6 Brown, Arielle               Running Forc             17.23              
Heat  2 Preliminaries                                                        
  1 Washington, Faith            Savh Chatham             14.97q             
  2 Parks, Leila                 Chargers Elite           15.57q             
  3 Bostick, Nevaeh              North Centra             15.66q             
  4 Thomas, Lajuria              Academy Maxi             15.76q             
  5 Reed, Zarhia                 Ppg(Peakperf             18.59              
Heat  3 Preliminaries                                                        
  1 Norman, Aniya                Ppg(Peakperf             15.19q             
  2 Webbe, Kaitlyn               Running Forc             15.90              
  3 McMullin, Myah               Phase 1 track club       16.72              
  4 Bridges, Lucy Ann            Krunchtime               17.31              
  5 Mcbride, Brandajah           North Centra             17.83              
  6 Berry, Alexis                The Gainesvi             17.98              
===================================================================          
    Name                    Year Team                   Prelims  H#          
===================================================================          
Preliminaries                                                                
  1 Wright, Khalia               Palatka Gliders          14.48q  1          
  2 Jones, Azharia               No Limit Ath             14.82q  1          
  3 Washington, Faith            Savh Chatham             14.97q  2          
  4 Johnson, Mia                 Manatee Must             15.12q  1          
  5 Norman, Aniya                Ppg(Peakperf             15.19q  3          
  6 Parks, Leila                 Chargers Elite           15.57q  2          
  7 Bostick, Nevaeh              North Centra             15.66q  2          
  8 Thomas, Lajuria              Academy Maxi             15.76q  2          
  9 Webbe, Kaitlyn               Running Forc             15.90   3          
 10 Brown, Zahmya                PureAthletic             15.93   1          
 11 Watts, Tre'myia              Palatka Gliders          16.27   1          
 12 McMullin, Myah               Phase 1 track club       16.72   3          
 13 Brown, Arielle               Running Forc             17.23   1          
 14 Bridges, Lucy Ann            Krunchtime               17.31   3          
 15 Mcbride, Brandajah           North Centra             17.83   3          
 16 Berry, Alexis                The Gainesvi             17.98   3          
 17 Reed, Zarhia                 Ppg(Peakperf             18.59   2          
=============================================================================
                      Women - 10 - Team Rankings - 3 Events Scored           
=============================================================================
    1) PPG(PeakPerformanceTrackCl  10        1) Palatka Gliders            10
    3) No Limit Athletics Track C   8        4) The Gainesville Striders    6
    5) North Central Florida Ligh   5